11:02:00 - یکشنبه 18 فوریه 2018
آبگرفتگی چادرها؛ معضل تازه برای زلزله‌زدگان سرپل ذهاب/ زندگی دشوار ۲۵ هزار خانوار در چادر و کانکس
آبگرفتگی چادرها؛ معضل تازه برای زلزله‌زدگان سرپل ذهاب/ زندگی دشوار ۲۵ هزار خانوار در چادر و کانکس
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از آبگرفتگی چادرها به عنوان معضل تازه برای مردم مصیبت زده سرپل ذهاب یاد کرد و گفت: ۲۵ هزار خانوار در چادر و کانکس زندگی دشواری دارند. رضا محمودیان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت بارندگی در مناطق زلزله‌زده اظهار داشت: با توجه به شدت بارندگی‌ها

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از آبگرفتگی چادرها به عنوان معضل تازه برای مردم مصیبت زده سرپل ذهاب یاد کرد و گفت: ۲۵ هزار خانوار در چادر و کانکس زندگی دشواری دارند.

رضا محمودیان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین وضعیت بارندگی در مناطق زلزله‌زده اظهار داشت: با توجه به شدت بارندگی‌ها در استان کرمانشاه و به خصوص در مناظق زلزله‌زده برخی از چادرها و کانکس‌ها دچار آبگرفتگی شدند.
 
وی افزود: محل‌هایی برای جابجایی مردم مشخص‌شده که مرتفع تر از سطح زمین است و شب گذشته بسیاری از مردم به آن مکان‌ها جابجا شدند.
 
محمودیان گفت: برای افرادی که آب وارد چادرهای آنها شد نیز چادرهای جایگزین در جای مناسب برپا شده است.
 
مدیرکل ستاد بحران استان کردستان تصریح کرد: نیروهای امدادی هلال احمر، آتش‌نشانی، امداد راهداری و فوریت‌های‌پزشکی نهایت سپاس و قدردانی را دارم چرا که‌بسیاری از این نیروها با وجودی که خانواده‌های‌شان درگیر مشکلات زلزله اخیر هستند به طور جدی و شبانه روزی در امر خدمتگزاری به مردم مناطق زلزله زده کوتاهی نمی کنند.

خبر جدید  محموله میلیاردی برنج قاچاق در کرمانشاه کشف شد

محمودیان گفت: وسایل گرمایشی و سوخت مورد نیاز در بین مردم مناطق زلزله زده به اندازه نیاز توزیع شده است.

وی از تاثیر بارندگی شدید بر ساختمان‌های آسیب دیده هم یاد کرد و افزود: مواردی داشتیم که به دلیل بارندگی شدید بخش‌هایی از ساختمان ریزش کرده اما به کسی آسیب وارد نشده است.
 
محمودیان افزود: طبق اعلام آخرین آمار ۲۵ هزار خانوار هم اکنون در چادر و کانکس به سر می‌برند. از این تعداد هشت هزار خانوار در روستاها و مابقی در شهر است.
 
وی گفت: در روستاها هفت هزار دستگاه و در شهرها با کانکس‌های اهدایی خیرین حدود ۳۵۰۰ دستگاه کانکس توزیع شده است.

خبر جدید  زلزله‌ 5.9 ریشتری تازه آباد در کرمانشاه را لرزاند

 محمودیان درباره وضعیت محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه اظهار داشت: به جز محور دالاهو که به دلیل ریزش کوه مسدود است و هم اکنون توسط عوامل راهداری در حال بازگشایی است دیگر محورهای این استان باز و تردد در آنها به صورت روان جریان دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه