17:37:32 - یکشنبه 18 فوریه 2018
آب‌گرفتگی ۸ واحد مسکونی و تخریب یک‌خانه در پی بارش‌های کرمانشاه
آب‌گرفتگی ۸ واحد مسکونی و تخریب یک‌خانه در پی بارش‌های کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر با اشاره به خسارت‌های ناشی از بارش‌های کرمانشاه، ابراز داشت: با شدت گرفتن بارش‌های کرمانشاه پنج نفر از افراد ساکن خانه در خانه‌خراب شده از آب‌گرفتگی، زیر آوار مانده بودند که با ورود زودهنگام آتش‌نشانی و دیگر نیروهای امدادی خوشبختانه این پنج نفر بدون اینکه صدمه‌ای ببینند، خارج

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر با اشاره به خسارت‌های ناشی از بارش‌های کرمانشاه، ابراز داشت: با شدت گرفتن بارش‌های کرمانشاه پنج نفر از افراد ساکن خانه در خانه‌خراب شده از آب‌گرفتگی، زیر آوار مانده بودند که با ورود زودهنگام آتش‌نشانی و دیگر نیروهای امدادی خوشبختانه این پنج نفر بدون اینکه صدمه‌ای ببینند، خارج شدند.

وی همچنین با اشاره به آب‌گرفتگی ۸ واحد مسکونی در شهر در پی بارش‌های کرمانشاه، گفت: این منازل مسکونی در محلات شریعتی، کیهان شهر، شهرک فدک، محله آرامگاه و… واقع هستند که تلاش شده با همکاری شهرداری مشکلات این خانواده‌ها تا حد امکان کاهش یابد.

خبر جدید  پیش بینی جو پایدار برای استان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه حوالی میدان ظفر و منطقه تنگ کنشت را از محلات آسیب‌پذیر شهر کرمانشاه در بارندگی‌ها دانست و افزود: ورودی شهر کرمانشاه از سمت میدان آزادگان، محله دولت‌آباد و… نیز جزو محلات آسیب‌پذیر در بارندگی‌ها هستند که احتمال آب‌گرفتگی منازل این محلات در بارندگی‌های شدید دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به وارد آمدن خسارت در سطح بیش از ۱۰ هکتار از اراضی کشاورزی بخش بیلوار افزود: خساراتی به دلیل سرریز شدن آب رودخانه به این اراضی وارد آمده که تلاش شده با اعزام اکیپ‌هایی برای خدمات‌رسانی به این روستا مشکلات روستائیان به حداقل برسد.

خبر جدید  قاتل فراری در دام پلیس/ برخورد قاطعانه با جرائم خشن

فرماندار کرمانشاه با اشاره به آمادگی کامل شهرستان کرمانشاه برای جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر در حوزه شهرستان کرمانشاه، از آماده کردن ماشین‌آلات موردنیاز برای رفع آب‌گرفتگی احتمالی در حوزه شهرستان کرمانشاه خبر داد.

آب‌های سطحی حاصل از باران در کرمانشاه

شهرداری هر چه زودتر آب‌های سطحی حاصل از باران را ساماندهی کند

فرماندار کرمانشاه سپس با اشاره به در دست اجرا بودن طرح مطالعات و اجرای دفع آب‌های سطحی شهر کرمانشاه، از شهرداری خواست برای اتمام مطالعات و اجرای این طرح اهتمام بیشتری داشته باشد.

خبر جدید  مراسم رژه روز ارتش در بزرگراه امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار می‌شود

رنجبر با اشاره به اینکه این طرح در بخش‌هایی وارد فاز اجرایی شده، اظهار کرد: شهرداری از دو سال گذشته روی هدایت آب‌های سطحی کارکرده و کانال‌های خوبی برای هدایت آب‌ها در بارش‌های کرمانشاه طراحی کرده که البته هنوز تکمیل نیست و در صورت تکمیل آن‌ها مشکل آب‌گرفتگی معابر شهر کرمانشاه تا حد زیادی کم خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه