12:12:52 - شنبه 24 فوریه 2018
آسیاتک به کمپین حمایت از زلزله‌زدگان وزیر ارتباطات پیوست
آسیاتک به کمپین حمایت از زلزله‌زدگان وزیر ارتباطات پیوست
در راستای توصیه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، همه هزینه‌های خرید اقلام تبلیغاتی نوروز سال ۹۷ شرکت آسیاتک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا می‌کند. به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام آسیاتک، این اقدام با پیوستن به کمپین حمایت از مردم زلزله‌زده کرمانشاه وزیر ارتباطات صورت گرفته و طی آن، هزینه همه اقلام تهیه نشده مربوط به

در راستای توصیه محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، همه هزینه‌های خرید اقلام تبلیغاتی نوروز سال ۹۷ شرکت آسیاتک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام آسیاتک، این اقدام با پیوستن به کمپین حمایت از مردم زلزله‌زده کرمانشاه وزیر ارتباطات صورت گرفته و طی آن، هزینه همه اقلام تهیه نشده مربوط به نوروز ٩٧  به هموطنان آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

خبر جدید  خودتان را "هلاک" نکنید!

آسیاتک پیش از این نیز در هنگام وقوع زلزله کرمانشاه در دو فاز گسترده، اقدام به اهدای اقلام ضروری و مبالغ ریالی به زلزله‌زدگان کرده است. 

هیات‌مدیره، مدیران و پرسنل برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور، با تقدیر و تشکر از این اقدام موثر و هوشمندانه وزیر ارتباطات، حمایت همه‌جانبه خود را از این عمل خداپسندانه اعلام می‌دارند. 

خبر جدید  امضای تفاهم نامه برای بازگشایی مرز خسروی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه