18:40:21 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
آشنایی مردم با حقوق شهروندی سبب ارتقاء و رشد جامعه می‌شود
آشنایی مردم با حقوق شهروندی سبب ارتقاء و رشد جامعه می‌شود
علیرضا گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: آشنایی مردم با حقوق شهروندی خود به ویژه در نظام اداری و حقوقی سبب ارتقا و رشد جامعه می‌شود. وی با بیان اینکه صدا و سیما در فرهنگ سازی در بحث آشنایی با حقوق شهروندی می‌تواند تأثیر بسیاری داشته باشد، اظهار کرد: اگر ما با حقوق

علیرضا گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: آشنایی مردم با حقوق شهروندی خود به ویژه در نظام اداری و حقوقی سبب ارتقا و رشد جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه صدا و سیما در فرهنگ سازی در بحث آشنایی با حقوق شهروندی می‌تواند تأثیر بسیاری داشته باشد، اظهار کرد: اگر ما با حقوق خود آشنا نباشیم نمیتوانیم چیزی را مطالبه کنیم.

خبر جدید  هنرجویان کرمانشاهی مقام برتر  را از آن خود کردند

گودرزی با اشاره به برخی از حقوق شهروندی گفت: مراجعات مکرر ارباب رجوع به ادارات و دستگاه ها سبب بروز مزاحمت برای خودشان می‌شود و لذا دستگاه ها باید به سمت و سویی حرکت کنند که بسیاری از خدمات را به صورت الکترونیکی ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه رعایت حقوق شهروندی باید صورت دو جانبه باشد، افزود: اگر حقمان ضایع شد از دو طریق می‌توانیم پیگیری کنیم یکی از طریق دستگاه های نظارتی درون سازمانی که حراست و بازرسی هستند و هر سازمانی از آن برخوردار است.

خبر جدید  چشم براه کانکس

مدیر کل دفتر اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: طریق دستگاه های برون سازمانی نیز میتوان پیگیر حقوق خود شد، می‌توانیم با مراجعه به دستگاه قضایی شکایت کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه