15:26:37 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
آغاز به‌کار سومین جشنواره استانی مد و لباس در کرمانشاه
آغاز به‌کار سومین جشنواره استانی مد و لباس در کرمانشاه
سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی فجر از امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ با افتتاح نمایشگاهی در محل نگارخانه شهید آوینی(تالار غدیر) در کرمانشاه آغاز به کار کرد. به گزارش خبرگزاری برنا؛  سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی فجر از امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ با افتتاح

سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی فجر از امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ با افتتاح نمایشگاهی در محل نگارخانه شهید آوینی(تالار غدیر) در کرمانشاه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛  سومین جشنواره استانی مد و لباس ایرانی و اسلامی فجر از امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ با افتتاح نمایشگاهی در محل نگارخانه شهید آوینی(تالار غدیر) در کرمانشاه آغاز به کار کرد.

2716494

نمایشگاه مد و لباس نیز که توسط حجت الاسلام رحیم جعفری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افتتاح شد از امروز الی ۲۶ بهمن دایر خواهد بود.

خبر جدید  برخورد مینی بوس و پراید در استان کرمانشاه ۱۱ مصدوم به‌جا گذاشت

حجت‌الاسلام رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در حاشیه افتتاح این جشنواره و نمایشگاه گفت: در این جشنواره انواع لباس‌های ایرانی و اسلامی که توسط هنرمندان استانی طراحی شده نمایش داده شده است.

وی از برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس و ایده‌پردازی بانوان به عنوان یکی از بخش‌های این جشنواره خبر داد و افزود: نفرات برتر گروه‌های شرکت کننده در اختتامیه مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

2716496

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: ایجاد فضای مناسب برای معرفی برند، ارائه نمونه طرح‌های جدید متناسب با شاخص‌ها و استانداردهای اسلامی ایرانی، ایجاد ساختار مناسب برای ساماندهی طراحی، تولید و توزیع پوشاک، زمینه‌سازی برای کشور، ظهور استعدادها و خلاقیت‌های نو مرتبط با پوشاک اسلامی ایرانی و ایجاد اشتغال پایدار برای طراحان مد و لباس کشور و استان از اهداف برگزاری این جشنواره است.

خبر جدید  ضرورت رفع مشکلات زیرساختی بازارچه مرزی شوشمی نوسود

جعفری ادامه داد: زمینه‌سازی برای آگاهی بخشی آحاد جامعه با انواع مدهای اسلامی ایرانی، ترویج طرح‌های ملی مناسب با سلیقه‌ها و در خور شأن والای ملت ایران بر اساس سبک زندگی اسلامی و تقدیر از طراحان و تلاشگران توسعه پوشاک اسلامی ایرانی  از دیگر اهداف این جشنواره است.

وی افزود: تقدیر از فعالان طراحی لباس و صاحبان غرفه‌های برتر هم از دیگر بخش‌های پایان بخش این جشنواره چند روزه است.

خبر جدید  امنیت مرز‌های کشور در وضعیت مطلوبی قرار دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه زمان اختتامیه این جشنواره را ۲۶ بهمن ماه  و با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه