11:46:58 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
آغاز طرح «بسیج سلامت نوروزی» از امروز در استان کرمانشاه
آغاز طرح «بسیج سلامت نوروزی» از امروز در استان کرمانشاه
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شکیبا امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، از آغاز طرح «بسیج سلامت نوروزی» از امروز ۱۵ اسفند در استان کرمانشاه خبر داد. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه تصریح کرد: این طرح از امروز ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شکیبا امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، از آغاز طرح «بسیج سلامت نوروزی» از امروز ۱۵ اسفند در استان کرمانشاه خبر داد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه تصریح کرد: این طرح از امروز ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

خبر جدید  خطر ابتلا به بیماری های عفونی و سرماخوردگی در مناطق زلزله‌زده

وی گفت: طی طرح امسال ۲۶۰ کارشناس بهداشت محیط در قالب ۱۰۸ تیم، از اماکن تهیه و توزیع غذا، فروشگاه‌ ها، هتل ها، کارگاه‌های قنادی، نانوایی ها و در مجموع هر مکان تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی بازدید کرده و کار بازرسی و نظارت بر اماکن فوق را عهده دار هستند.

شکیبا ادامه داد: کارشناسان بهداشت محیط در زمان اجرای طرح همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۰ فعالیت داشته و به صورت سر زده از اماکن مربوطه بازدید خواهند کرد.

خبر جدید  وزارت راه و شهر سازی با ایجاد بندر خشک در کرمانشاه موافقت کرد

وی گفت: هم اکنون بیش از ۲۸ هزار مکان تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی در سطح استان فعال است که در این ایام به صورت تصادفی و سر زده مورد بازرسی قرار می گیرند.

این مسئول تاکید کرد: شهروندان می توانند چنانچه در این ایام به مشکل بهداشتی در یکی از اماکن تهیه و توزیع مواد خوراکی و آشامیدنی برخورد کردند از طریق سامانه ۱۹۰ مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

خبر جدید  باز هم برگشت اعتبارات به خزانه و انکار سازمان مدیریت!

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه