11:40:19 - چهارشنبه 15 مه 2019
آغاز مرحله دوم لیگ کتابخوانی دانشجویی کرمانشاه؛ ۶ تیم در مرحله نیمه‌‏نهایی حضور دارند
آغاز مرحله دوم لیگ کتابخوانی دانشجویی کرمانشاه؛ ۶ تیم در مرحله نیمه‌‏نهایی حضور دارند
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه از آغاز مرحله دوم لیگ کتابخوانی دانشجویی کرمانشاه خبرداد و گفت: ۶ تیم در مرحله نیمه‏‌نهایی حضور دارند.

صلاح‎الدین قره‎تپه در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه مسابقات لیگ کتابخوانی دانشجویی بهمن‏ماه سال ۹۷ با شروع ثبت‏نام از دانشجویان دانشگاه‏های کرمانشاه آغاز به کار کرده است، اظهار داشت: طی جلساتی با حضور مسئولان فرهنگی دانشگاه‏ها، نماینده سازمان‏های مردم نهاد و نهاد کتابخانه‏های استان شرح وظایف هر یک از دانشگاه‎ها و نهادهای متولی مشخص شد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه تصریح کرد: تیم‎ها به صورت حذفی مقابل هم قرار می‎گیرند و بر اساس معیارهای اعلام شده با موضوع تحلیل و نقد کتاب داوران تیم برتر را معرفی می‎کنند.

خبر جدید  فوت پدر و پسر شیرازی در یکی از پارک‌های کرمانشاه

وی با بیان اینکه لیگ کتابخوانی دانشجویان در مرحله اول کار خود را با ۲۰ تیم آغاز کرد، گفت: مسابقه کتابخوانی با حضور تیم‎های چهار نفره از دانشگاه‏های رازی، پیام‎نور کرمانشاه، علوم پزشکی کرمانشاه، صنعتی کرمانشاه، فنی شماره یک پسران و فنی دختران برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه تیم‎های برنده به مرحله دوم راه پیدا کردند، بیان کرد: دانشجویان در مرحله دوم لیگ کتابخوانی دانشجویی، مسابقه کتابخوانی خود را با معرفی، نقد، جایگزینی و نقد بر کتاب «نفحات نفت»نوشته رضا امیرخانی آغاز به کار کردند.

خبر جدید  کرمانشاه| مهمترین دلیل افزایش قیمت مرغ در روزهای اخیر صادرات است

قره‎تپه خاطرنشان کرد: سه تیم از دانشگاه‎های رازی، علوم پزشکی، پیام‏نور کرمانشاه به مرحله نیمه‎نهایی راه پیدا کردند و سه تیم امروز چهارشنبه از دانشگاه‏های رازی، پیام‎نور، علوم ‎پزشکی و صنعتی برای صعود به مرحله بعد انتخاب می‎شوند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سرانه مطالعاتی کتابخوانی در جامعه پایین است، عنوان کرد: بر اساس تاکیدات موکد و مکرر مقام معظم رهبری در باب افزایش مطالعه و کتابخوانی همواره بیانگر اهمیت اساسی این ارزش فرهنگی در گستره دانش و بینش و فراگیری آموزههای دینی بوده است.

خبر جدید  مهلت یک هفته‌ای به کارواش‌های آلاینده در کرمانشاه/ بسیاری از کارواش‌ها مجوز فعالیت ندارند

وی با اشاره به نقش موثر مسابقات در ترویج کتابخوانی گفت: مسابقههای کتابخوانی، ایجاد امکان و تسهیلات برای علاقه مندان به کتابخوانی، کارهای تشویقی، ترویجی می تواند به ترویج کتابخوانی کمک کند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: آغاز مرحله دوم لیگ کتابخوانی دانشجویی کرمانشاه؛ ۶ تیم در مرحله نیمه‌‏نهایی حضور دارند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه