1:15:54 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
آماده‌باش ۱۰۰ تیم هلال‌احمر/ مردم خونسردی خود را حفظ کنند
آماده‌باش ۱۰۰ تیم هلال‌احمر/ مردم خونسردی خود را حفظ کنند
کرمانشاه_مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از آماده‌باش ۱۰۰ تیم هلال‌احمر استان خبر داد و گفت: مردم خونسردی خود را حفظ کنند.

آرش لهونی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بلافاصله بعد از وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری ساعت ۱۷:۱۱ دقیقه آماده‌باش کامل به نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر استان اعلام شد و سریعا ۶ تیم ارزیاب به منطقه اعلام شدند.

وی افزود: گزارشی که از تیم های ارزیاب حاضر در مناطق زلزله زده دریافت کردیم هم نشان می‌دهد که هیچ تلفات جانی در منطقه نداشتیم.

خبر جدید  10 میلیارد ریال برای مرمت آثار تاریخی زلزله زده اختصاص یافت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰۰ تیم عملیاتی آماده را در جمعیت هلال احمر استان داریم که در صورت نیاز مناطق زلزله‌زده به امدادرسانی این تیم‌ها سریعا به منطقه اعزام می‌شوند.

لهونی ادامه داد: همچنین رییس سازمان هلال احمر نیز به استان‌های معین دستور داده استکه در صورت نیاز استان کرمانشاه نیرو و امکانات خود را اعزام کنند، اما تا کنون ضرورت درخواست اعزام نیرو نبوده است.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

وی با اشاره به پس لرزه‌هایی که بعد از زلزله ۵.۹ ریشتری رخ داده، از مردم خواست خونسردی خود را حفظ کنند و در صورت نیاز به کمک با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس برقرار کنند.

کد خبر ۴۵۰۵۸۲۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بهره‌مندی ۹۰ درصد جمعیت شهری کرمانشاه از گاز طبیعی
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه