2:02:12 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
آماده برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیم
آماده برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیم
رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: با همراهی مسئولان، تمام زیرساخت‌ها برای برگزاری شایسته رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه آماده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان، محمدحسین محبی با اشاره به اعطای آماده برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیمرسمی میزبانی مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی به کرمانشاه، اظهار داشت: هشت ماه پیش زمانی که درخواست میزبانی این مسابقات را به فدراسیون کشتی اعلام کردیم، علاوه بر کرمانشاه، استانهای خراسان و مازندران نیز متقاضی میزبانی مسابقات بودند، اما فدراسیون باتوجه به پیشینه خوب کرمانشاه در برگزاری مسابقات ملی و جهانی کشتی این میزبانی را به کرمانشاه واگذار کرد.

وی بابیان اینکه کرمانشاه زیرساختها و جایگاه خوبی برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی دارد، عنوان کرد: طی روزهای گذشته بازدیدی از سالن شش هزار نفری امام خمینی (ره) کرمانشاه (محل درنظر گرفته شده برای برگزاری مسابقات) داشتیم که براساس این بازدید و بررسیهای انجام شده شرایط کاملا مناسبی برای برگزاری رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی دارد.

خبر جدید  تصادف جان ۲ راکب موتورسوار را گرفت

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه یادآورشد: البته برخی از کارهای جانبی همچون نورپردازی سالن، فضاسازی، استقرار جایگاه خبرنگاران و … باید انجام گیرد که از هفته آینده با برنامه ریزی لازم استارت این اقدامات را هم خواهیم زد.
محبی به حمایتهای استاندار کرمانشاه در گرفتن میزبانی رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی اشاره کرد و افزود: طبق دستور استاندار تمام مسئولان ذیربط استان برای برگزاری شایسته این مسابقات درکرمانشاه پای کار خواهند آمد، لذا امیدواریم شاهد میزبانی بسیار مطلوبی باشیم.

خبر جدید  راه اندازی ۳۳ طرح صنعتی در استان کرمانشاه

وی همچنین به نتایج مثبت برگزاری این مسابقات برای کشتی کرمانشاه هم اشارهای کرد و گفت: در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی آزاد که میزبانی این رقابتها را داشتیم، شاهد حضور گسترده و بی سابقه تماشاگران در سالن مسابقات بودیم و پس از برگزاری این مسابقات نیز تعداد ثبت نامیهای متقاضی شرکت در باشگاههای کشتی در کرمانشاه بشدت افزایش یافت بگونهای که در هر سالن ما تا ۱۰۰ ورزشکار مشغول آموزش کشتی بودند.

خبر جدید  پلمب ۳ استخر به دلیل نقص‌های بهداشتی

رئیس هیأت کشتی استان با اشاره به ضعف کشتی کرمانشاه در چندسال گذشته، اظهار داشت: اصلیترین دلیل برای ضعف کشتی کرمانشاه در دهه اخیر عدم حضور نمایندهای از این استان در مسابقات لیگ برتر کشتی بوده، چراکه حضور یک نماینده در لیگ برتر و برگزاری هر هفته مسابقات کشتی در سالنها باعث ارتقاء سطح کشتی کشتی گیران ما میشود.

سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی طی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن امسال به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه