1:07:18 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
آماده برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیم
آماده برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیم
رئیس هیات کشتی کرمانشاه گفت: با همراهی مسئولین، تمام زیرساخت‌ها برای برگزاری شایسته رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه آماده است.

رئیس هیات کشتی کرمانشاه گفت: با همراهی مسئولین، تمام زیرساخت‌ها برای برگزاری شایسته رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه آماده است.

محمدحسین محبی در گفت و گو باخبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بااشاره به اعطای رسمی میزبانی مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی به کرمانشاه، اظهارکرد: هشت ماه پیش زمانی که درخواست میزبانی این مسابقات را به فدراسیون کشتی اعلام کردیم، علاوه بر کرمانشاه، استانهای خراسان و مازندران نیز متقاضی میزبانی مسابقات بودند، اما فدراسیون باتوجه به پیشینه خوب کرمانشاه در برگزاری مسابقات ملی و جهانی کشتی این میزبانی را به کرمانشاه واگذار کرد.

وی بابیان اینکه کرمانشاه زیرساخت ها و جایگاه خوبی برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی دارد، عنوان کرد: طی روزهای گذشته بازدیدی از سالن شش هزار نفری امام خمینی(ره) کرمانشاه -محل درنظر گرفته شده برای برگزاری مسابقات- داشتیم که براساس این بازدید و بررسی های انجام شده شرایط کاملا مناسبی برای برگزاری رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی دارد.

خبر جدید  والدین آرزوهای خود را به بچه‌ها تحمیل نکنند/ "اوقات فراغت" مخصوص بچه‌ها است

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه یادآورشد: البته برخی از کارهای جانبی همچون نورپردازی سالن، فضاسازی، استقرار جایگاه خبرنگاران و … باید انجام گیرد که از هفته آینده با برنامه ریزی لازم استارت این اقدامات را هم خواهیم زد.

وی به حمایت های استاندار کرمانشاه در گرفتن میزبانی رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی اشاره کرد و افزود: طبق دستور استاندار تمام مسئولین ذیربط استان برای برگزاری شایسته این مسابقات درکرمانشاه پای کار خواهند آمد، لذا امیدواریم شاهد میزبانی بسیار مطلوبی باشیم.

خبر جدید  ساعت کار مجموعه فرهنگی "تاق‌بستان" افزایش یافت

محبی همچنین به نتایج مثبت برگزاری این مسابقات برای کشتی کرمانشاه هم اشاره ای کرد و گفت: در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ کشتی آزاد که میزبانی این رقابت ها را داشتیم، شاهد حضور گسترده و بی سابقه تماشاگران در سالن مسابقات بودیم. پس از برگزاری این مسابقات نیز تعداد ثبت نامی‌های متقاضی شرکت در باشگاه های کشتی در کرمانشاه بشدت افزایش، یافت بگونه ای که در هر سالن ما تا ۱۰۰ ورزشکار مشغول آموزش کشتی بودند.

خبر جدید  کِشتی کِشتی "قیرطبیعی" استان را به صورت خام می‌برند و کاری نمی‌کنیم/ محدودیت دانش و تکنولوژی داریم

وی همچنین بااشاره به ضعف کشتی کرمانشاه در چندسال گذشته، عنوان کرد: اصلی ترین دلیل برای ضعف کشتی کرمانشاه در دهه اخیر عدم حضور نماینده ای از این استان در مسابقات لیگ برتر کشتی بوده، چراکه حضور یک نماینده در لیگ برتر و برگزاری هر هفته مسابقات کشتی در سالن ها باعث ارتقاء سطح کشتی کشتی گیران ما می شود.  

سی و نهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی طی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن امسال به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه