20:20:04 - سه‌شنبه 30 ژانویه 2018
آمار کشتگان حوادث رانندگی در کرمانشاه ۸ درصد رشد داشته است
آمار کشتگان حوادث رانندگی در کرمانشاه ۸ درصد رشد داشته است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دکتر آرتین کمالی در خصوص آمار کامل حوادث رانندگی در کرمانشاه ابراز داشت: در حوادث رانندگی در کرمانشاه در خلال ۹ ماهه امسال تعداد ۲۸۲۶ نفر زن و ۶۱۱۶ نفر مرد و درمجموع ۸۹۴۲ نفر در استان براثر حوادث ترافیکی مجروح شدند که نسبت به ۹ ماهه سال قبل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، دکتر آرتین کمالی در خصوص آمار کامل حوادث رانندگی در کرمانشاه ابراز داشت: در حوادث رانندگی در کرمانشاه در خلال ۹ ماهه امسال تعداد ۲۸۲۶ نفر زن و ۶۱۱۶ نفر مرد و درمجموع ۸۹۴۲ نفر در استان براثر حوادث ترافیکی مجروح شدند که نسبت به ۹ ماهه سال قبل و با تعداد ۸۶۹۸ نفر، افزایشی ۲/۸ درصدی را نشان می‌دهد.

خبر جدید  تامین آب موردنیاز سیاه‌چادرها و کانکس‌های مسافران نوروزی

وی افزود: طی همین مدت از سال ۹۶ تعداد ۳۴۳ نفر براثر حوادث رانندگی در کرمانشاه کشته شدند که در مقایسه با مدت مشابه از سال گذشته و با تعداد ۳۳۴ نفر، گویای افزایشی ۲/۷ درصدی است.

مراجعین مدعی نزاع به پزشکی قانونی کرمانشاه

مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه خاطرنشان ساخت: در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ تعداد ۱۳ هزار و ۹۶۲ نفر با شکایت نزاع به پزشکی قانونی کرمانشاه مراجعه کردند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه از سال ۱۳۹۵ به میزان ۱۰/۶ درصد افزایش‌یافته است.

خبر جدید  عزم جدی کرمانشاه برای مبارزه با مواد مخدر و روانگردان ها

کمالی تصریح کرد: در ۹ ماهه سال جاری ۴۰۳۶ نفر زن و ۹۹۲۶ نفر مرد و درمجموع ۱۳۹۶۲ نفر به علت نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کردند که این ارقام در مقایسه با مدت مشابه از سال گذشته که ۱۲۶۲۶ نفر درمجموع و مشتمل بر ۳۶۹۸ زن و ۸۹۲۸ مرد بودند، گویایی افزایشی ۱۰/۶ درصدی است.

خبر جدید  مواد شوینده خطری پنهان برای زنان

به گفته وی ذکر آمار حوادث رانندگی در کرمانشاه و به همین ترتیب میزان نزاع‌های خیابانی در استان که روند افزایش در مقایسه با سال گذشته را دارد، بیانگر این مهم است که می‌بایست در اشاعه فرهنگ ترافیکی و حقوق شهروندی در سطح استان فعالیت‌های بیشتری انجام شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه