2:34:54 - شنبه 27 آوریل 2019
آمریکا از ایستادگی ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس درس بگیرد
آمریکا از ایستادگی ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس درس بگیرد
​امام جمعه کرمانشاه گفت: باید به آمریکا تفهیم کرد که ملت ایران هشت سال در دفاع مقدس ایستادگی کرد و زیر بار زور نرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، آیتالله مصطفی علما در خطبههای نماز جمعه کرمانشاه با توصیه همگان به تقوا اظهار داشت: آمریکا برای فشار بر ملت ایران تحریموضع کرده و برای فروش نفت ایران ممانعت ایجاد میکند اما باید به آنها تفهیم کنیم که ملت ایران زیر بار زور نمیرود.

خطیب جمعه کرمانشاه با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس سند ایستادگی ملت ایران اسلامی است بیان کرد: مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس هر روز شهید تشییع میکردند تا به دشمن بفهمانند که زیر بار زور نمیروند.

علما با اشاره به دیدار کارگران با مقام معظم رهبری و بیانات ایشان در این دیدار گفت:فرمایش مقام معظم رهبری منشا توحیدی دارد که فرمودند ما هر مقدار لازم بدانیم و اراده کنیم نفت صادر میکنیم که بدون واهمه از کسی حرف حق را میزند.

خبر جدید  ۱۲ قطعه زمین خانواده‌های دارای ۲ معلول استان کرمانشاه در انتظار تسهیلات کم‌بهره‌

وی با اشاره به تذکر مقام معظم رهبری در رابطه با امینت شغلی و مزد کارگرانافزود: مقام معظم رهبری خطاب به کارگرها فرمودند که کار جهادی شرط رونق تولید و اقتصاد مقاومتیاست و کشوری مثل ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم با اقتصاد مقاومتی خود را ساخت.

امام جمعه کرمانشاه با انتصاب فرمانده جدید سپاه اشاره کرد و گفت: باید از زحماتسردار جعفری تشکر کرد و برای سردار سلامی شخصیت برجسته، عالم، حافظ قرآن آرزوی توفیق در کارها را داشت.

علما با اشاره به مناسبت بیست شعبان و آغاز دهه غبارروبی مساجد افزود: مسجدمرکز تربیت، انسانسازی، دانشگاه توحید و بندگی است و باید مساجد را با رونق نگه داریم و به تعبیر امام مسجد سنگر فضائل است و ارزشها به مسجد برگشت میکند.

خبر جدید  زلزله ۴.۳ ریشتر باینگان در استان کرمانشاه را لرزاند

خطیب جمعه کرمانشاه به مناسبتهای هشتم اردیبهشت و شهادت شهید شیرودی و نهم اردیبهشت روز شوراها، روز خلیج فارس، شهادت علامه مطهری و روز معلم اشاره کرد.

علما با اشاره به گردن زن ۳۷ نفر در عربستان سعودی، گفت: افرادروحانی، متدین، استاد دانشگاه، جوان و را در عربستان سعودی گردن زدند و دنیا با حکومتتروریستی عربستان معامله کرده و حقوق بشر را فراموش میکند که تایید حرف ترامپ مبنی بر گاوشیرده بودن این کشور است.

خبر جدید  آخرین وضعیت انفجار یکی از مخازن کارخانه مشتقات نفتی کرمانشاه؛ علت آتش‌سوزی در حال بررسی

امام جمعه کرمانشاه با تذکر به مردم که سیلزدگان را فراموش نکنند، گفت: چند هزار نفر از مردم کرمانشاه در کنارسپاه و ارتش و اوقاف به مردم سیلزده خدمت کردند اما آنها همچنان مشکلاتی دارند که با کمک مردم برطرف میشود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه