19:51:21 - جمعه 31 مه 2019
آمریکا به اسم معامله قرن به دنبال تفرقه بین مسلمانان است
آمریکا به اسم معامله قرن به دنبال تفرقه بین مسلمانان است
امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: هدف آمریکا از اجرای طرح ننگین معامله قرن ایجاد تفرقه بین مسلمانان است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، ماموستا احمد شیخی در راهپیمایی روز قدس با بیان اینکهامت اسلامی امروز متحدتر از قبل در روز قدس مقابل زیادهخواهیهای آمریکا و اسرائیل ایستاده است، اظهار داشت:هدف آمریکا از اجرای طرح ننگین معامله قرن فراموشی قضیه فلسطین در اذهان مسلمانان و آزادیخواهان جهان است.

وی با اشاره به اینکه موضوع فلسطین سالها است که مطرح است و اکنون آمریکا به اسم معامله قرن به دنبال تفرقه بین مسلمانان است، گفت: این طرح سازش جدید آمریکایی موسوم به معامله قرن به هیچوجه محتوای سیاسی ندارد و تنها به دنبال سرگرم کردن جامعه مسلمانان و تقویت رژیم صهیونیستیاست.

خبر جدید  سیلاب بیش از ۳۰ درصد بخش کشاورزی سنقروکلیایی را نابود کرد

امام جمعه ثلاث باباجانی با اشاره به اینکه استکبار جهانی میخواهد طوری وانمود کند که صلحجو است اما هدف آمریکا از طرح معامله قرن فراموشی فلسطین در اذهان مسلمان است، عنوان کرد: اگر قدس فراموش شود و فلسطین و مسلمانان کوتاه بیایند این لشکرکشیها رسما پایان مییابد و آنها به اهداف خود یعنی حفظ جایگاه اسرائیل میرسند.

وی گفت: آمریکای جنایتکار با توطئه انتقال سفارت خود به قدس شریف جنایات خود را هر روز پررنگتر میکند.

امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه امروز دنیای کفر درصدد نابودی اسلام و مسلمانان است، بیان کرد: خداوند نیز مقدر کرده تا این حیله دشمن به طرف خودش بازگردد و به قول رهبر معظم انقلاب ما به زودی شاهد نابود رژیم صهیونیستیخواهیم بود.

امام جمعه ثلاث باباجانی افزود: روز قدس شعار و هدف تمام مسلمانان است و این شعار مرگ بر اسراییل باید فراموش نشود زیرا چنانچه قدس فراموش شود راه خود و قبله خود را فراموش کردهایم.

خبر جدید  پیکر سرباز شهید مدافع وطن در کرمانشاه تشییع شد

شیخی عنوان کرد: ظالمتر از آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و مظلومتر از مردم فلسطین در جهان وجود ندارد که بیش از ۶۰ سال تحت سکوت مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر در معرض انواع جنایتهای رژیم اشغالگر قدس قرار دارند.

امام جمعه ثلاث باباجانی گفت:روز جهانی قدس که معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) آن را اصلی جداییناپذیر از انقلاب اسلامی خواندند برای حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف است.

خبر جدید  برگزاری جشن اتمام ساخت دوهزارمین واحد مسکونی مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه

وی اظهار کرد: با صدای رسا بانگ حمایت از محرومان و ستمدیدگان جهان برمیآوریم تا در راستای رهایی قدس شریف از چنگال بیرحم غده سرطانی منطقه دین خود را ادا کنیم.

انتهای پیام/ش


منبع :: آمریکا به اسم معامله قرن به دنبال تفرقه بین مسلمانان است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه