3:00:29 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
آمریکا به دنبال اثربخش کردن تحریم ها با جنگ روانی است
آمریکا به دنبال اثربخش کردن تحریم ها با جنگ روانی است
کرمانشاه – ایرنا – معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از عملیات روانی به عنوان ترفند جدید آمریکا یاد کرد و گفت: اثربخش نبودن تحریم ها موجب شده تا استکبار بکوشد از جنبه روانی وارد شود که بنا به فرموده مقام معظم رهبری همواره باید هوشیار باشیم.

به گزارش ایرنا، سرتیپ دوم محمد اکرمی نیا روز سه شنبه در بیست و پنجمین همایش سیاسی ویژه فرماندهان یگان های منطقه غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه حماسه ۹ دی، به میزبانی مدیریت عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب در هتل گلایول کرمانشاه اظهار داشت: آمریکا لحظه ای از کشیدن نقشه های شوم برای ایران دست نمی کشد و اکنون موضوع مذاکره را به میان آورده است.
وی افزود: تحریم ها اثرساز نبود و از همین رو آمریکا می خواهد با دعوت ایران به سمت مذاکره، عناصر قدرت در منطقه را از این کشور بگیرد.
اکرمی نیا با اشاره به تاکیدهای رهبری، ادامه داد: باید از نقشه های جدید دشمن آگاه باشیم چرا که دشمن پس از هر شکست به دنبال نقشه ای جدید است.
معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش یادآور شد، هوشیاری و آگاهی مردم موجب می شود تا نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی خود همواره در مسیر بالندگی و پیشرفت قرار گیرد.
وی افزود: آمریکا پس از خروج از برجام در دوره جدید تحریم ها از همراهی قدرت های بزرگ جهانی به دلیل فقدان مبانی حقوقی محروم مانده و بدیهی است که باز هم به اهداف خود نخواهد رسید.
در ادامه مدیر روابط عمومی قرارگاه منطقه غرب ارتش، جامعه بالنده را در گرو شناخت فتنه و نقشه های زمانه عنوان کرد و از خاموش کردن فتنه دشمن در حماسه ۹ دی به عنوان دستاورد بزرگ یاد کرد.
سرگرد بهرام طاهری افزود: در حماسه ۹ دی ایرانیان ثابت کردند که همواره از ارزش های ناب این انقلاب دفاع می کنند و اجازه فتنه جدید به دشمنان و استکبار را نخواهند داد.
در این همایش، معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش ، امیر آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه غرب، مدیر عقیدتی سیاسی قرارگاه و سرهنگ نامجو فرمانده حفاظت اطلاعات قرارگاه غرب و فرماندهان یگانهای منطقه حضور داشتند.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  خیران 130 میلیارد تومان به مناطق زلزله زده کمک کردند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه