10:32:45 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
آمریکا در انتقال سفارتخانه به قدس تنها می ماند
آمریکا در انتقال سفارتخانه به قدس تنها می ماند
جاسمی با اشاره به انزوای ایالات متحده در نتیجه سیاست‌های ترامپ: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انزوای ایالات متحده در نتیجه سیاست‌های ترامپ، گفت: آمریکا در انتقال سفارتخانه به قدس تنهاست. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سیدقاسم جاسمی، در خصوص اینکه گفته می‌شود سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی

جاسمی با اشاره به انزوای ایالات متحده در نتیجه سیاست‌های ترامپ:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انزوای ایالات متحده در نتیجه سیاست‌های ترامپ، گفت: آمریکا در انتقال سفارتخانه به قدس تنهاست.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سیدقاسم جاسمی، در خصوص اینکه گفته می‌شود سفارت آمریکا در سرزمین‌های اشغالی ماه مه به قدس منتقل خواهد شد، اظهار داشت: هیچ گاه نمی توان بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی تصور کرد زیرا قدس بخش جدایی ناپذیر جهان اسلام است.

خبر جدید  رفع مشکلات اشتغال و مسکن جوانان باید در اولویت قرار گیرد

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به قدس، نقض آشکار اسناد بین‌المللی است، بیان کرد: ترامپ در ابتدای اتخاذ تصمیم خود مبنی بر به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، عنوان کرد که ایالات متحده همچنان به راه حل ایجاد دو کشور مستقل پایبند خواهد ماند ولی هیچ کشوری در جهان این تصمیم را نمی‌پذیرد.

خبر جدید  برگزاری یادواره شهدا در روانسر

 

وی افزود: مسلمانان شهر بیت‌المقدس را جزء مناطق مهم اسلامی می‌دانند و انتقال سفارتخانه آمریکا از تل‌آویو به قدس سبب می‌شود که احساسات مسلمانان جریحه‌دار شود و اجرائی کردن این تصمیم رژیم صهیونیستی را با مشکل روبه رو خواهد کرد.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا تلاش زیادی داشت تا با ایجاد داعش تمرکز کشورهای مسلمان را از مسئله فلسطین به هم ریزد ولی با شکست داعش، همچنان فلسطین مسئله اول جهان اسلام خواهد بود.

خبر جدید  برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهرک حکمت آباد کرمانشاه

 

جاسمی بیان کرد: آمریکا به دنبال مشروعیت بخشیدن به اقدامات غاصبانه رژیم صهیونیستی است ولی مسلمانان جهان، اجازه این کار را نخواهند داد، البته باید توجه داشت که اتحادیه اروپایی نیز با این تصمیم آمریکا همراهی نمی‌کند و آمریکا در این مسیر تنهاست.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه