12:27:46 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
آموزش وپرورش برای مقابله با آسیبهای اجتماعی برنامه ارائه دهد
آموزش وپرورش برای مقابله با آسیبهای اجتماعی برنامه ارائه دهد
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه از مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش استان خواست ، برای مقابله با تهاجم فرهنگی، آسیب های اجتماعی و ارتقای سطح کیفی آموزش در سال ۹۸ باید برنامه عملیاتی ارائه دهد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند روز سه شنبه در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال ۹۷ در سرسرای تدبیر استانداری افزود: در جلسات شورای آموزش و پرورش بیشتر مباحث سخت افزاری مطرح می شود و کمتر مسائل نرم افزاری مورد بحث و بررسی قرار می گیرد که باید به بخش نرم افزاری همه توجه ویژه شود.
او جنگ روانی و تهاجم فرهنگی دشمنان را جدی دانست و گفت: آموزش و پرورش باید برای مقابله با این هجمه ها برنامه داشته باشد.
وی به بروز برخی ناهنجاری ها در میان دانش آموزان اشاره کرد و افزود: باید با برنامه های فرهنگی و اجتماعی مناسب مانع از انحراف فکری دانش آموزان و نسل جوان شویم.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، به توسعه فناوری ها از جمله تلفن همراه اشاره کرد و گفت: این ابزار هم فرصت و هم تهدید است که به دلیل استفاده ناصحیح آن توسط برخی از دانش آموزان م یتواند برای این قشر تهدید محسوب شود.
بازوند تاکید کرد که باید برای مقابله با آسیب های اجتماعی وقت زیادی بگذاریم و به صورت جدی به این موضوع ورود کنیم.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، گفت: ملت ایران در طول این چهل سال همراهی بسیار خوبی با مجموعه نظام داشتند و این همراهی باعث تثبیت انقلاب شد.
بازوند با بیان اینکه مردم ما همواره در برنامه های دولت مشارکت خوبی داشته اند از مجموعه آموزش و پرورش خواست از مشارکت مردم برای پیشبرد اهداف این مجموعه استفاده کنند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت ۳۲۵ هزار دانش آموز و ۲۶ هزار فرهنگی دارد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  با یک پتوی خیس شده نمی توان با آتش سوزی جنگل جنگید


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه