2:15:31 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
آموزش و پرورش رکن اصلی برنامه ها در دهه فجر است
آموزش و پرورش رکن اصلی برنامه ها در دهه فجر است
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه اگر فردایی بهتر را خواهانیم باید نگاه ویژه ای به آموزش و پرورش داشته باشیم، گفت: رکن اصلی برنامه های ما برای دهه فجر و بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ، خانواده بزرگ آموزش و پرورش است.

به گزارش ایرنا، فضل اله رنجبر روز شنبه در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرمانشاه ، بر ارتقای سطح کارها و راندمان کاری آموزش و پرورش با همکاری سایر ارگان ها تاکید کرد.
وی افزود: باید همه برای یاری رسانی و همفکری با آموزش و پرورش دست به دست هم بدهیم همانطور که فلسفه اصلی این ارگان جلب مشارکت سایر سازمان ها و نهادها است.
رنجبر ادامه داد: تا جایی که مقدور است تلاش کنیم پای نهادها، روسا و مدیران ادارات را به این شورا باز کنیم تا هم در جریان مباحث قرار بگیرند و هم ارزش و جایگاه آموزش و پرورش را برای فردایی بهتر بدانند.
رنجبر با تاکید براینکه نسبت به همه کودکان مسئولیت داریم و باید به مشکلات رفتاری کودکان کار توجه بیشتری کنیم، ادامه داد: این کودکان یا فارغ از تحصیل یا در حال تحصیل هستند.
وی اضافه کرد: شورای آموزش و پرورش باید به صورت جدی حتی نسبت به ساماندهی کودکانی که به اردوگاه چشمه سفید منتقل می شوند وارد این حوزه شود تا با همکاری سایر ادارات در این زمینه تصمیمات خوبی داشته باشیم.
فرماندار کرمانشاه بر برگزاری جلسه فوق العاده شورای آموزش و پرورش در زمینه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دهه فجر تاکید کرد و افزود: امید است بتوانیم هفته آینده این جلسه را تشکیل دهیم.
وی با بیان اینکه این جلسه با حضور رییس شورای هماهنگی تبلیغت اسلامی در دفتر آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه برگزار می شود، افزود: در این جلسه که بهتر است با معاونان پرورشی هرسه ناحیه و بخش ماهیدشت برگزار شود، رئوس برنامه های مهم و جدید که قدرت اثرگذاری آن بیشتر باشد تببین شود تا در آن جلسه هرکدام از مسئولان نواحی، از برنامه های خود گزارش ارائه دهند.
وی یادآور شد، بحث برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مهم است چرا که توطئه های دشمن بسیار است اما هنگامی که دشمن شور و شعور ملت و حضور در آیین های ملی و مذهبی همچون ۱۳ آبان را دید معادلات خود را تغییر داد.
فرماندار کرمانشاه ادامه داد: باید کاری کنیم تا در دهه فجر دانش آموزان نسبت به توطئه دشمنان آگاه تر شوند و آمادگی خوبی برای حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ایجاد شود.
فرماندار کرمانشاه یادآور شد، ظرف مدت کوتاهی معاندان نظام گروه هایی تشکیل می دهند و از هرآنچه که می خواهند استفاده می کنند تا دستاوردهای نظام را زیر سوال برند چرا ما نباید از این ظرفیت در راستای معرفی خوبی ها استفاده کنیم.
وی افزود: اگر به عنوان مثال از هر مدرسه ۱۰ نفر انتخاب شوند گروه بزرگی تشکیل می شود تا دستاوردهای نظام را معرفی کند که نباید از این ظرفیت بزرگ غفلت شود.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  همایش «ورزش، مردم و انقلاب» در کرمانشاه برگزار شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه