11:33:55 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
آموزش ۱۰ هزار قرآن‌آموز در مؤسسات و مراکز قرآنی استان کرمانشاه
آموزش ۱۰ هزار قرآن‌آموز در مؤسسات و مراکز قرآنی استان کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه با تشریح عملکرد مؤسسات قرآن استان از آموزش ۱۰ هزار قرآن‌آموز در مؤسسات و مراکز قرآنی استان خبر داد. حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، با تشریح عملکرد مؤسسات قرآن استان، گفت: با تلاش و

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه با تشریح عملکرد مؤسسات قرآن استان از آموزش ۱۰ هزار قرآن‌آموز در مؤسسات و مراکز قرآنی استان خبر داد.

حجت‌الاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کرمانشاه، با تشریح عملکرد مؤسسات قرآن استان، گفت: با تلاش و همکاری مؤسسات، مربیان و خادمان قرآن بیش از ۱۰ هزار قرآن‌آموز در مقاطع سنی زیر ۶ سال تا بزرگسال تحت آموزش‌های قرآن قرار دارند.
وی افزود: آموزش‌ها به‌‌صورت حضوری و شامل کلاس‌های حفظ، ترجمه و مفاهیم، تفسیر و تدبر قرآن کریم است.
حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به فعالیت‌های راهبردی آموزشی مؤسسات، گفت: انجام امور پژوهشی توسط مؤسسات و همکاری و مشارکت برای گسترش فرهنگ قرآنی جامعه امری ضروری است.
فعالیت ۷۵۰ مؤسسه قرآنی در استان کرمانشاه
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه درادامه به همکاری و مشارکت این اداره با سازمان‌ها و نهادهای قرآنی در استان طی سال‌جاری اشاره و اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزش عمومی و تخصصی، تفاهم‌نامه همکاری، اعزام استاد و مربی و داور به مسابقات و آزمون‌های قرآنی سازمان‌ها و نهادها از جمله این همکاری‌‌ها است.
وی به فعالیت ۷۵۰ مؤسسه قرآنی در استان نیز اشاره و عنوان کرد: در کرمانشاه و شهرستان‌های استان ۷۵۰ مؤسسه و خانه قرآن شهری و روستایی فعالیت می‌کنند.
حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به آموزش‌های ارائه شده در مراکز قرآنی، اظهار کرد: آموزش‌های قرآنی در بخش‌های عمومی، اختصاصی و تربیت کادر متخصص در قالب برگزاری دوره‌های تربیت مربی تخصصی در رده‌های سنی مختلف انجام می‌شود.
استفاده از ظرفیت خیرین برای گسترش فعالیت‌های قرآنی
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه درادامه به نیاز مشارکت خیرین در مسیر گسترش برنامه‌های قرآنی استان اشاره و عنوان کرد: اعتبارات کنونی جوابگوی فعالیت‌های قرآنی استان‌ها نیست و این امر مشارکت خیرین در این مسیر را می‌طلبد.
وی گفت: مجمع خیرین برخی از شهرستان‌های استان فعال شده و امیدورایم در تمامی استان این ظرفیت به‌منظور توسعه فعالیت‌های قرآنی فعال شود.

خبر جدید  ثبت ۷ نفر فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه