4:11:39 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
آموزگاران بخش های کرمانشاه در لیست پرداختی حق مناطق جنگی قرار گیرند
آموزگاران بخش های کرمانشاه در لیست پرداختی حق مناطق جنگی قرار گیرند
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه گفت: مسوولان ارشد و مدیران استان پیگیر قرار گرفتن آموزگاران بخش های ماهیدشت، فیروزآباد و بیلوار در لیست پرداختی حق مناطق جنگی هستند.

به گزارش ایرنا، فضل اله رنجبر روز چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت مقام معلم که در سرسرای اجتماعات فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، به تلاش استاندار کرمانشاه و معاونان وی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و سرداران نظامی برای تحقق این منظور خبر داد.
وی از وجود ۱۱ هزار آموزگار و دبیر و بیش از ۱۶۰ هزار دانش آموز در شهرستان کرمانشاه خبر داد.
رنجبر از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت به عنوان هفته گرامیداشت مقام معلم یاد کرد و افزود: با همکاری ادارات آیین های خوبی در شهر و روستاها تدارک دیده شده و از آموزگاران تلاشگر تجلیل می شود.
وی ادامه داد: نقش فرهنگیان در تداوم انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و تدام راه امام راحل و شهدا ویژه و برجسته است و فرهنگیان پیشگام تعالی و توسعه کشور هستند.
وی معتقد است، هرچه آموزش و پرورش را در راه اهداف این خانواده بزرگ کمک کنیم به توسعه کشور کمک کرده ایم و اگر فردایی بهتر برای کشور می خواهیم باید در درون مدارس باشیم.
وی با بیان اینکه توجه ویژه به تعلیم و تربیت سرمایه گذاری است، افزود: بعد معنوی تلاش معلمان در عرصه تعلیم و تربیت بسیار ارزشمندتر از ابعاد اقتصادی است و باید اذهان همواره معطوف مقام ارزشمند آنان باشد.
رنجبر از دیدار نمادین با آموزگاران، همایش پیاده روی و دیدار با خانواده شهدای فرهنگی به عنوان برخی دیگر از برنامه های هفته گرامیداشت مقام معلم یاد کرد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  شهرداری ها بر روند ساخت و سازها نظارت جدی کنند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه