13:38:16 - شنبه 24 فوریه 2018
آورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای سدهای کرمانشاه
آورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای سدهای کرمانشاه
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از آورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد دردست بهره‌برداری استان خبر داد و گفت: دو سد “زاگرس” و “تنگ حمام” در آستانه سرریز هستند. کیاست امیریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های خوب هفته گذشته در استان کرمانشاه، اظهار کرد: این

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از آورد ۸۶ میلیون مترمکعبی بارش‌های اخیر برای هشت سد دردست بهره‌برداری استان خبر داد و گفت: دو سد “زاگرس” و “تنگ حمام” در آستانه سرریز هستند.

کیاست امیریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به بارندگی‌های خوب هفته گذشته در استان کرمانشاه، اظهار کرد: این بارندگی‌ها حدود ۸۶ میلیون مترمکعب آورد برای هشت سد استان به همراه داشت.

خبر جدید  امهال وام تسهیلات در بخش معدن

وی ذخیره سدهای استان با احتساب این میزان آورد را حدود ۷۴۴ میلیون مترمکعب اعلام کرد که معادل ۸۹ درصد ظرفیت سدهای استان و ذخیره مناسبی است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه از سرریز سد “سلیمانشاه” به دلیل بارندگی‌های اخیر هم یاد کرد که مخزن ۴۸ میلیون مترمکعبی این سد پر شد و افزود: دو سد زاگرس و تنگ حمام نیز در آستانه سرریز هستند.

خبر جدید  آغاز ساخت نخستین مدرسه

امیریان تاکید کرد: سد گاوشان که یکی از بزرگترین سدهای استان و از منابع مهم تامین آب شرب است نیز وضعیت ذخیره خوبی دارد.

وی ابراز امیدواری کرد، با تداوم بارش‌ها ذخیره سایر سدهای استان نیز افزایش یابد و افزود: آورد سامانه بارشی فعلی نیز ظرف چند روز آینده برای سدهای استان مشخص خواهد شد.

خبر جدید  150 درخواست ایجاد اقامتگاه بوم‌گردی در کرمانشاه داریم

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه میانگین بارش‌های استان از ابتدای سال آبی جاری تا امروز (پنجم اسفند) را ۲۷۶ میلی‌متر اعلام کرد که نسبت به سال گذشته ۲۹٫۵ درصد رشد و نسبت به میانگین بلندمدت ۶٫۲ درصد کاهش داشته است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه