16:49:27 - دوشنبه 26 فوریه 2018
آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌ها وظیفه پلیس است
آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌ها وظیفه پلیس است
گروه اجتماعی- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش و جایگاه پلیس در جامعه، گفت: آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌های اجتماعی از وظایف پلیس است. به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان‌اللهی در جلسه جمع‌بندی نظارت تخصصی در انتظامی شهرستان گیلان‌غرب با تسلیت شهادت سه مأمور پلیس در حادثه

گروه اجتماعی- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به نقش و جایگاه پلیس در جامعه، گفت: آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌های اجتماعی از وظایف پلیس است.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان‌اللهی در جلسه جمع‌بندی نظارت تخصصی در انتظامی شهرستان گیلان‌غرب با تسلیت شهادت سه مأمور پلیس در حادثه خیابان پاسداران، گفت: شهادت توفیق بزرگ الهی است که نصیب هرکس نمی‌شود زیرا افراد زیادی هستند که ویژگی‌های معنوی بالایی دارند اما لیاقت شهادت نصیبشان نمی‌شود.
وی افزود: ایثارگری در راه حق از ارزش بسیاری برخوردار است و شهدا به راستی رهروان راه حق‌اند که با خون خود این راه را رنگین کرده‌اند.
سردار امان‌اللهی اظهار کرد: توجه به معایب و نواقص موجود در هر یک از رده‌های انتظامی می‌تواند ما را در برطرف ساختن آن مجاب کند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: همه ما همواره از این بازدیدها و بازرسی‌ها استقبال می‌کنیم چرا که به تأثیر مثبت آن بر روند فرایند کاری اطمینان داریم.
وی استقرار نظم و امنیت و پیشگیری انتظامی از وقوع جرائم را مهم‌ترین وظیفه پلیس دانست و افزود: در این راستا با برقراری تعامل هدفمند با سایر سازمان‌های دولتی و خصوصی سعی داریم از تمام پتانسیل‌های موجود برای کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت استفاده کنیم.
سردار امان‌اللهی گفت: کسب رضایت مردم آرمان مقدس پلیس است و ما تمام توان خود در این راه را به‌کار خواهیم گرفت.
انتهای پیام/

خبر جدید  ۳۰ سال حبس برای متهم پرونده گلیم و گبه/ گزارش سوء استفاده از کمک‌های مردمی در زلزله نداشته‌ایم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه