1:02:39 - یکشنبه 20 ژانویه 2019
آیین معرفی و امضای کتاب «سرباز کوچک امام» در کرمانشاه برگزار می‌شود
آیین معرفی و امضای کتاب «سرباز کوچک امام» در کرمانشاه برگزار می‌شود
مسئول اتحادیه انجمن‌ اسلامی دانش‌آموزان استان کرمانشاه گفت: کتاب «سرباز کوچک امام» فردا یکشنبه ۳۰دی‌ماه در سالن آمفی‌تئاتر کتابخانه امیرکبیر کرمانشاه معرفی و امضا می‌شود.

علی صفدری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از بازخوانی کتاب «سرباز کوچک امام» با حضور مردم ولایی و شهیدپرور کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: مراسم بازخوانی کتاب سرباز کوچک امام با حضور آزاده سرافراز مهدی طحانیان یکشنبه ۳۰ دیماه ساعت ۱۰:۳۰صبح در سالن آمفیتئاتر کتابخانه امیرکبیر استان برگزار میشود.

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانشآموزان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این مراسم به همت اتحادیه انجمن اسلامی دانشآموزان استان کرمانشاه و اداره کل کتابخانهها برگزار میشود گفت: مسابقه بزرگ کتاب قهرمان در قالب پویش سراسری کتابخوانی از آذر تا اسفند سال جاری برگزار میشود.

خبر جدید  روزگار ناخوش جاده‌های استان کرمانشاه؛ افزایش آمار آزادراه‌های کشور یا نگهداری از راه‌ها؟

وی افزود: مهدی طحانیان آزاده سرافراز برادر شهید نویسنده این کتاب است که ۹ سال در اسارت بوده و اسم کتاب سرباز کوچک امام(ره) خاطرات آزاده پرآوازه اسیر ۱۳ ساله جنگ تحمیلی است.

صفدری با اشاره به اینکه کتاب «سرباز کوچک امام» به بیان اتفاقات ریز و درشت زندگی مهدی طحانیان پرداخته است عنوان کرد: نابترین بخش این خاطرات مربوط به سالهای طولانیای است که راوی در اردوگاههای نگهداری اسرای ایرانی در عراق سر می کرده است.

وی با بیان اینکه مهدی طحانیان به عنوان جوانترین اسیر جنگی در زمان اسارتش به شدت کانون توجه بعثیها بوده و به طبع آن شاهد ماجراهای تلخ و شیرینی است که در نوع خویش کم نظیر هستند بیان کرد: نقطه اوج این اتفاقها ماجرای امتناع او از مصاحبه با «نصیرا شارما» یک زن خبرنگار هندی بی حجاب است.

مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانشآموزان استان کرمانشاه با بیان اینکه در این پویش سراسری بیش از ۶۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی و غیرنقدی به برگزیدگان اهدا خواهد شد بیان کرد: این کتاب در دسته کتابهای فرهنگ پایداری دفاع مقدس است که در سال ۹۵ با تنظیم و گردآوری فاطمه دوستکامی و ویراستاری فرزانه قلعهقوند و توسط انتشارات پیام آزادگان به چاپ رسیده است.

خبر جدید  خسارت ۳۷۶ میلیارد تومانی سیل در استان کرمانشاه

وی افزود: شرکت در پویش سراسری کتابخوانی کتاب قهرمان نیز از طریق سایت مسابقه ketabghahreman.com یا نصب نرمافزار موبایلی کتاب قهرمان از سایت مسابقه یا کافه بازار امکانپذیر است.

صفدری عنوان کرد: علاقهمندان با مراجعه به کتاب فروشیها و فروشگاههای محصولات فرهنگی سراسر کشور، خرید اینترنتی از سایت مسابقه یا ارسال عدد ۵ به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۶۸ میتوانند کتاب «سرباز کوچک امام» را تهیه کنند.

خبر جدید  انتقاد امام جمعه کرمانشاه از خوش خدمتی ترامپ به صهیونیستها؛ بلندی‌های جولان متعلق به سوریه است

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه