2:49:50 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
آیین های بزرگداشت ۹ دی در شهرهای غرب کرمانشاه برگزار شد
آیین های بزرگداشت ۹ دی در شهرهای غرب کرمانشاه برگزار شد
قصرشیرین – ایرنا – آیین های بزرگداشت حماسه نهم دی ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» روز یکشنبه با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم در شهرستان های قصرشیرین ، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، امام جمعه قصرشیرین در آیین بزرگداشت ۹ دی در مسجد جامع قصرشیرین گفت: ۹ دی روز عزت و پیروزی دین خدا و ملت الهی ایران اسلامی و شکست کفر و نفاق بود.
حجت الاسلام علی ملکی افزود: فتنه ۸۸ با هدف براندازی دین خدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی با سردمداری نظام کفر، آمریکا و اسراییل و عروسک های خیمه شب بازی آن ها در داخل کشور، به راه افتاد که با هوشیاری ، بصیرت و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران این فتنه خنثی شد.
وی اظهار داشت: حماسه مردم در تبعیت از ولایت فقیه در ۹ دی بیانگر اقتدار نظام اسلامی در برابر توطئه دشمنان و پاسخی قاطع به همه فتنه گران بود.
امام جمعه قصرشیرین اضافه کرد: امروز کانون اسلام حقیقی جمهوری اسلامی ایران به رهبری ولی امر مسلمانان جهان است و تنها کشوری که در مقابل آمریکا ، اسراییل و ایادی کفر و نفاق ایستاده نظام الهی ما است.
وی ادامه داد: ملت فهیم و با بصیرت ایران اسلامی در حماسه باشکوه ۹ دی سال ۸۸ کمر دنیای استکبار را شکستند و پیوند قلبی خود به مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشتند.

خبر جدید  روانسری ها یک صدا شعار مرگ بر آمریکا سر دادند

** حماسه نهم دی با هوشیاری ملت و درایت رهبری شکل گرفت
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان کرمانشاه نیز در مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در مسجد جامع گیلانغرب گفت: حماسه نهم دی با هوشیاری ملت و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی شکل گرفت و آن چه که باعث شد تا فتنه گران به هدف نرسند ۲ عامل رهبری شجاع و آگاه و بصیرت مردم بود.
حجت الاسلام والمسلمین مفید افزود: مردم ثابت کردند که با بصیرت ، هوشیاری ، دشمن شناسی و ولایتمداری و روحیه انقلابی گری همواره در وسط میدان هستند.
وی اظهار داشت: آن چه که امروز در حوزه فشارهای اقتصادی بر مردم می بینیم فشار دشمن بر مردم بصیری است که نگذاشتند فتنه ۸۸ به نتیجه برسد و دوم برخی تصمیمات غلط توسط بعضی از دوستان برای برون رفت مشکلات اقتصادی، از این رو نیاز است با توجه به فتنه جدید اقتصادی دشمن، هوشیار باشیم و راه آن هم اعتماد به مردم است.
وی با اشاره به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم فارغ از دسته بندی و گروه گرایی و جناح و باند بازی و قومیت گرایی افرادی را به مجلس بفرستند که در طراز نمایندگی ملت بزرگ و سرافراز و ولایتمدار و حماسه آفرین باشند.

خبر جدید  بیش از هفت هزار مددجوی کمیته امداد صاحب شغل شدند

** مردم بزرگترین پشتوانه کشور هستند
امام جمعه سرپل ذهاب نیز گفت: مردم بزرگترین سرمایه و پشتوانه کشور هستند و کشور ما با این پشتوانه ، دارای دانشجویانی آگاه ، حوزه علمیه ای زنده و جوانانی وابسته به آرمان های انقلاب اسلامی است که همه اصناف و مردم آن پشت سر رهبری حرکت می کنند.
حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در مراسم بزرگداشت ۹ دی افزود: در فتنه سال ۸۸ انقلاب سوم ، مردم ایران در یک نمونه تمام عیار از احساس وظیفه دینی، عمل صالح ، بصیرت انقلاب، رفراندوم ملی، بیعت با رهبری و آرمان های امام به صحنه آمدند و از انقلاب دفاع کردند.
وی گفت: مردم زیر بار ظلم و برنامه ها و اهداف دشمن نخواهند رفت و در حماسه تاریخی ۹ دی با امام راحل (ره)، شهدا، آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند و در خیابان ها حضور پیدا کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف شوم خود نیز برسد.
امام جمعه سرپل ذهاب ادامه داد: امروز دشمن به دنبال این است که بین مردم و نظام و حاکمیت فاصله بیندازد و اصل ولایت فقیه را نشانه گرفته است از این رو مردم باید هوشیار و آگاه باشند همان طور که جامعه حزب الله بیدار است.
قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۲۱۰ هزار تن جمعیت دارند.
۳۰۱۲/۷۳۹۹/۷۳۹۸/۸۰۶۶

خبر جدید  عدم بازگشایی مرز خسروی کم لطفی در حق مردم کرمانشاه است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه