13:30:00 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
اتحادیه مدغم استان کرمانشاه به ثبت رسید
اتحادیه مدغم استان کرمانشاه به ثبت رسید
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر عامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه گفت: بعد از گذشت از یکسال و نیم اتحادیه قرآن استان کرمانشاه به ثبت رسید.

حجت محمودی، مدیر عامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، از ثبت اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه خبر داد و گفت: پس از گذشت یکسال و نیم اتحادیه قرآن استان کرمانشاه به ثبت رسید.
وی افزود: پس از ثبت اتحادیه مدغم در استان به زودی مجمع عمومی سالانه در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
مدیر عامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه اظهار کرد: پس از برگزای مجمع کشوری اتحادیه کشوری تشکیل و پس از آن کلید ثبت اتحادیه مدغم استانها زده شد.
محمودی تصریح کرد: با تشکیل مجمع اتحادیه کشوری منتظر واریز بودجه شورای توسعه قرآنی به حساب اتحادیه کشوری و پس از آن انتقال بودجه به حساب اتحادیه مدغم استانها هستیم.
وی افزود: ما موظفیم تا از منابع شورای توسعه قرآنی که در اختیار اتحادیهها قرار میگیرد از مؤسسات حمایت کنیم.
مدیر عامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه اظهار کرد: با پشت سرگذاشتن مشکلات پیشرو برای تشکیل اتحادیه کشوری اینک میطلبد تا با همدلی جامعه قرآنی به اوضاع مؤسسات بپردازیم.
وی گفت: هدف باید قرآن باشد و در این مسیر مؤسسات قرآن که پایههای قرآنی جامعه هستند باید حمایت شوند.
محمودی در پایان اظهار کرد: در راستای یاد شده و به منظور حمایت از مؤسسات جلسه هیئت مدیره اتحادیه مدغم با مدیران کل ارشاد و تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با موضوع حمایت مالی از مؤسسات برگزار شد و در این جلسه مقرر شد تا حمایت مالی انجام گیرد که تا امروز حمایتی انجام نشده و امیدواریم این امر صورت بگیرد.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  جامعه قرآنی بدسرپرست است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه