11:14:19 - یکشنبه 13 مه 2018
اتصال تمام سرویسهای بهداشتی شهرهای زلزله‌زده کرمانشاه به شبکه فاضلاب
اتصال تمام سرویسهای بهداشتی شهرهای زلزله‌زده کرمانشاه به شبکه فاضلاب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: هم اکنون در شهرهای زلزله زده سرویس‌های بهداشتی سیاری نداریم که به سیستم فاضلاب متصل نباشد، ضمن اینکه آب آشامیدنی سالم و پایدار نیز برای مردم فراهم است. شعار سال: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: هم اکنون در شهرهای زلزله زده سرویس‌های

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: هم اکنون در شهرهای زلزله زده سرویس‌های بهداشتی سیاری نداریم که به سیستم فاضلاب متصل نباشد، ضمن اینکه آب آشامیدنی سالم و پایدار نیز برای مردم فراهم است.

شعار سال: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه گفت: هم اکنون در شهرهای زلزله زده سرویس‌های بهداشتی سیاری نداریم که به سیستم فاضلاب متصل نباشد، ضمن اینکه آب آشامیدنی سالم و پایدار نیز برای مردم فراهم است.

علیرضا تخت‌شاهی ، درباره آخرین وضعیت آب و فاضلاب شهرهای زلزله زده استان اظهار کرد: زلزله بزرگ آبان سال گذشته بیشترین خسارت را به تاسیسات آب و فاضلاب وارد کرد و در مجموع نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان آسیب به خطوط و تاسیسات ما وارد شد که هنوز جبران و تامین نشده است.

خبر جدید  انتخاب ورزشکار کرمانشاهی بعنوان داور رقابت‌های جهانی بوکس

وی افزود: میزان خسارت به گونه‌ای بود که حدود ۹۰ درصد از شبکه فاضلاب شهر سرپل ذهاب را از دست دادیم که البته کار احیا آن آغاز شده تا دوباره قابل استفاده شود، اما هنوز هم کار زیادی باقی مانده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با بیان اینکه در جریان زلزله در سه مرحله اسکان اضطراری، اسکان موقت و اسکان دائم خدمات آب و فاضلاب به مردم ارائه شد، خاطرنشان کرد: در روزهای نخست از نظر ورود آب به شبکه و تامین آب برای مردم از خدماتی که بر اساس استانداردها باید ارائه شود پیشی گرفتیم و آب به میزان کافی در دسترس مردم قرار گرفت.

خبر جدید  تاکید بر مناسب سازی اماکن شهری در سال ۹۸

تخت‌شاهی با بیان اینکه ارائه خدمات اکنون و در شرایط اسکان موقت نیز ادامه دارد، عنوان کرد: اکنون حدود ۸۰ هزار متر لوله موقت برای تامین آب بین چادرها و کانکس‌های مردم برقرار است.

وی با اشاره به نصب حدود چهار هزار چشمه سرویش بهداشتی و دوش حمام سیار در شهرهای زلزله زده، تاکید کرد: تمام سرویس‌های بهداشتی اکنون به شبکه فاضلاب وصل است.

به گفته این مسئول، کار احیا شبکه‌های فاضلاب از دست رفته نیز همزمان در حال اجرا است، زیرا بخشی از این خطوط نیز در جریان آواربرداری آسیب می‌بیند.

خبر جدید  آغاز کوچ بهاره عشایر استان کرمانشاه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه بیان کرد: اکنون آب سالم و پایدار در اختیار مردم شهرهای زلزله زده است و هیچ مشکلی در تامین آب این مناطق نداریم.

تخت‌شاهی با بیان اینکه کار برقراری انشعاب و نصب کنتور برای خانه‌های در حال بازسازی نیز به سرعت در حال انجام است، پیش بینی کرد، در این مناطق ۲۵ تا ۳۵ هزار انشعاب جدید برای مشترکین برقرار شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۲۳۱۲۳۶۱ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه