11:54:40 - یکشنبه 20 مه 2018
اتمام بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده تا پاییز امسال
اتمام بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده تا پاییز امسال
استاندار کرمانشاه از پایان بازسازی مدارس زلزله زده این استان تا پاییز امسال خبر داد. شعار سال: استاندار کرمانشاه از پایان بازسازی مدارس زلزله زده این استان تا پاییز امسال خبر داد. هوشنگ بازوند امروز یکشنبه در نشست پیگیری ساخت و ساز مدارس مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه که با حضور رخشانی مهر، معاون وزیر و

استاندار کرمانشاه از پایان بازسازی مدارس زلزله زده این استان تا پاییز امسال خبر داد.

شعار سال: استاندار کرمانشاه از پایان بازسازی مدارس زلزله زده این استان تا پاییز امسال خبر داد.

هوشنگ بازوند امروز یکشنبه در نشست پیگیری ساخت و ساز مدارس مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه که با حضور رخشانی مهر، معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور برگزار شد، گفت: مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه و مجموعه همکاران‌شان، مخلصانه در بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده عمل کردند.
 
وی با اشاره به خدمات نیروهای‌مسلح در امدادرسانی به زلزله‌زدگان، گفت:عملکرد ارتش و سپاه در امدادرسانی به زلزله‌زدگان به ویژه در امداد و نجات درخشان و قابل تقدیر بود.
 
استاندار کرمانشاه اشاره‌ای به بازسازی مدارس مناطق زلزله زده داشت و افزود: خیرین مدرسه ساز در کمک به ساخت مدارس در مناطق زلزله‌زده خیلی خوب پای کار آمدند.
 
وی ادامه داد: تا شروع فصل پاییز ۹۷ مدارس جدید در مناطق زلزله‌زده ساخته خواهد شد که موجی از امید در میان دانش آموزان ایجاد خواهد کرد.
 
رخشانی مهر، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز در این دیدار از عملکرد استاندار کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.

خبر جدید  سامد سامانه‌ای نام‌آشنا برای مردم کرمانشاه است

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۶۲۴۵۷۹ ، www.ilnanews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد

دایکان | dayikan

دایکان | dayikan

اخبار ویژه