مجمع انتخابات هیات وزنه برداری کرمانشاه درحالی امروز باحضور دبیر فدارسیون، مسئولان ورزش استان و چهار کاندیدای احراز پست ریاست هیات وزنه برداری کرمانشاه(بابک سلیمی، عبدالحسین غلامی، علیرضا قهرمانی و علیرضا گلناری) در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزارشد که از ۱۷ عضوی که باید در این مجمع شرکت داشته باشند، تنها ۱۰ نفر حاضر شدند تا به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، مجمع لغو و به زمان دیگری موکول شود.

خبر جدید  بایستی در سال 98 جهشی در مناسب‌سازی اماکن شهری صورت بگیرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا در کرمانشاه، صابر رحیمی مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه گفت: نسبت به عدم حضور تعدادی از اعضا از جمله روسای چند شهرستان در این مجمع قطعا با آنها برخورد خواهد شد، همچنین علیرغم دعوت نامه رسمی که برای اعضای مجمع انتخابات هیات وزنه برداری استان فرستاده بودیم، تنها ۱۰ نفر حاضر شدند و با توجه به آئین نامه انتخابات که مقرر کرده باید دو سوم اعضا حضور داشته باشند، این مجمع به زمان دیگر موکول میشود.

خبر جدید  رسانه ها ناظر عملکرد اعضای ستاد و نحوه اجرای انتخابات هستند

رحیمی گفت: حکم روسای شهرستان هایی که به عنوان عضو در مجمع حاضر نشده اند را باطل خواهیم کرد و برای مجمع بعدی که ظرف ۱۰ روز آینده برگزار می شود، روسای جدید این شهرستانها را انتخاب میکنیم. اجازه نمیدهیم کسی با آبروی ورزش استان بازی کند. نه از هیات وزنه برداری و نه از دیگر هیات ها چنین مسئله ای را قبول نمیکنیم.

خبر جدید  قدردانی سرمربی کشتی ایران از مردم کرمانشاه به خاطر مهمان‌نوازی و تشویق‌های پرشورشان