11:39:34 - یکشنبه 19 مه 2019
اجازه نمی‌دهیم سپرده‌های بانکی کرمانشاهی‌ها صرف برج‌سازی در تهران شود
اجازه نمی‌دهیم سپرده‌های بانکی کرمانشاهی‌ها صرف برج‌سازی در تهران شود
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه ۲۰ درصد از سپرده‌های مردم استان کرمانشاه در اختیار  بخش خصوصی است گفت: اجازه نمی‌دهیم سپرده‌های بانکی کرمانشاهی‌ها صرف برج‌سازی در تهران شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، هوشنگ بازوند عصر امروز در نشست کارگروه اشتغال و سرمایهگذاری استان که در استانداری برگزار شد اظهار داشت:۲۰ درصد از سپردههای مردم استان کرمانشاه حدود ۴۰۰۰ میلیارد تومان در اختیار بانکهای خصوصی است و این بانکها باید سهم خود در اشتغال استان را مشخص کنند.

وی با بیان اینکه قرار نیست برخی با سپردههای مردم کرمانشاه در تهران برجسازی کنند عنوان کرد: کمیتهای با محوریت معاونت اقتصادی تشکیل میشود تا وضعیت سپردههای مردم در بانکهای خصوصی و نحوه مصرف آن را رصد کنند و در صورت اثبات این موضوع که سپردهها در جایی غیر از استان مصرف شده است با متخلفین حتما برخورد میشود.

خبر جدید  اعتبار تخصیص یافته برای لکه‌گیری جاده‌های کرمانشاه ۵ درصد اعتبار مورد نیاز است

بازوند با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر رفع موانع پیش روی رونق تولید گفت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است و این مهم با جذب سرمایهگذاری جدید تحقق میشود.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: بانکها در زلزله آبان ماه ۹۶ کمک بسیاری به استان کردند و انتظار میرود در رونق تولید و ایجاد اشتغال نیز نقش آفرین باشند.

وی گفت: متأسفانه بانک کشاورزی با استناد به یک نامه دیوان محاسبات سریعا و بدون اطلاع کارگروه اشتغال استان، پرداخت وام اشتغال روستایی به تمامیطرحهای خارج از حوزه کشاورزی را متوقف کرده است.

بازوند افزود: در سال رونق تولید اینگونه رویکردها که به اشتغال و تولید استان لطمه میزند به هیچ وجه قابل قبول نیست.

خبر جدید  کنگره ملی شعر عاشورایی در کرمانشاه برگزار می‌شود

بازوند گفت: دیوان محاسبات همانند دیگر مجموعهها در قبال اشتغال جوانان و رونق تولید مورد نظر رهبر معظم انقلاب دارای مسئولیت است و در نشست مشترکی که فردا با این مجموعه برگزار میشود تلاش میشود این موضوع سریعتر حل شود.

وی بیان کرد: سند اشتغال سه ساله استان یعنی ۹۸ تا ۱۴۰۰ در دست تدوین است و در نخستین گام، برش سال ۹۸ این سند خرداد ماه تعیین تکلیف میشود.

خبر جدید  آیین گرامیداشت آیت‌الله هاشمی شاهرودی در کرمانشاه برگزار شد

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: دولت ایجاد ۴۶ هزار شغل با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد تومان را برای کرمانشاه در نظر گرفته است و البته این میزان تسهیلات برای این اشتغال کافی نیست و باید به سمت جذب آوردههای بخش خصوصی نیز گام برداریم.

وی گفت: در سال ۹۸ به دنبال کاهش سه درصدی نرخ بیکاری در مقایسه با سال ۹۷ هستیم و برآوردهای لازم در زمینه میزان سرمایهگذاری و تعداد شغل مورد نیاز برای تحقق این موضوع در سند مربوطه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام / ز


منبع :: اجازه نمی‌دهیم سپرده‌های بانکی کرمانشاهی‌ها صرف برج‌سازی در تهران شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه