13:08:21 - شنبه 22 دسامبر 2018
اجرای طرح بشارت ۱۴۵۲ در مؤسسات و خانه‌های قرآن کرمانشاه
اجرای طرح بشارت ۱۴۵۲ در مؤسسات و خانه‌های قرآن کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه از برگزاری طرح آموزش حفظ جزء قرآن با عنوان بشارت ۱۴۵۲ در مؤسسات و خانه‌های قرآن کرمانشاه خبر داد.

حجتالاسلام رهبر محمدی، رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در گفتوگو با ایکنا از کرمانشاه، از اجرای طرح بشارت ۱۴۵۲ «طرح آموزش حفظ جزء ۳۰» در مؤسسات و خانههای قرآن کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: این طرح قرآنی با موضوع حفظ جزء ۳۰ و باحضور بیش از ۴۶۰ شرکتکننده در مؤسسات و خانههای قرآن شهری و روستایی کرمانشاه انجام گرفت.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه اظهار کرد: فاز دوم این طرح نیز در سطح مؤسسات و خانههای قرآن شهری و روستایی استان درحال برگزار شدن است.
حجتالاسلام محمدی تصریح کرد: دارالقرآنالکریم اداره کل استان با ظرفیت پذیرش بیش از ۸۰۰ نفر در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و فراهمسازی زمینه انس بیشتر عموم مردم با معارف قرآن و آموزههای گام برداشته و تلاش کند.
وی درادامه به برنامهریزی برای برگزاری دورههای آموزش طرحهای قرآنی اشاره و اظهار کرد: آزمون دوره یاد شده همزمان با سراسر کشور ۹ اسفند برگزار خواهد شد و افراد بالای ۱۲ سال میتوانند در این طرح شرکت کنند.
رئیس اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در پایان به برگزاری دورههای تربیت داور اشاره کرد و افزود: دوره تربیت داور تجوید در استان درحال برگزار شدن است.
انتهای پیام
منبع :: http://kermanshah.iqna.ir

خبر جدید  وادی حفظ برای معلول واژه خواستن را به توانستن معنا می‌کند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه