18:36:05 - دوشنبه 26 فوریه 2018
اجرای طرح ترافیکی نوروزی از ۱۵ اسفندماه در کرمانشاه
اجرای طرح ترافیکی نوروزی از ۱۵ اسفندماه در کرمانشاه
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه در خصوص محدوده اجرای طرح ترافیکی نوروزی، ابراز داشت: محدوده طرح ترافیکی نوروزی کرمانشاه شامل پارک‌های حاشیه‌ای، ممنوعیت هرگونه حفاری در شهر، برخورد جدی با توقف‌های دوبله به‌ویژه در مراکز خرید، شدت عمل در برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف از ۱۵ اسفندماه می‌شود. وی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه در خصوص محدوده اجرای طرح ترافیکی نوروزی، ابراز داشت: محدوده طرح ترافیکی نوروزی کرمانشاه شامل پارک‌های حاشیه‌ای، ممنوعیت هرگونه حفاری در شهر، برخورد جدی با توقف‌های دوبله به‌ویژه در مراکز خرید، شدت عمل در برخورد با موتورسیکلت‌سواران متخلف از ۱۵ اسفندماه می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح ترافیکی نوروزی در محدوده هسته مرکزی شهر، مراکز خرید و بازار، خیابان ۲۲ بهمن و بازار مسکن بوده و در روزهای اجرای این طرح تمام مأموران راهنمایی و رانندگی به‌صورت آماده‌باش انجام‌وظیفه می‌کنند.

خبر جدید  تردد در برخی محورهای استان کرمانشاه با زنجیرچرخ ممکن است

شیری ساعت شروع طرح را از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در محورهای یادشده عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: برای اجرای این طرح از نیروهای ستاد فوق‌العاده و حتی از سربازهای نیروی انتظامی استفاده‌شده و گشت‌های خودرویی، پیاده و موتوری تشدید می‌شود.

طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان اسفند در شهر کرمانشاه

طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان اسفند در شهر کرمانشاه اجرا می‌گردد

وی بابیان اینکه اجرای طرح ترافیکی زوج و فرد نیز تا پایان اسفند در شهر کرمانشاه و خیابان‌‌های مشمول طرح ادامه دارد، گفت: این طرح در محورهای خیابان مدرس حدفاصل میدان آزادی تا سه‌راهی شورا، خیابان اشک تلخ از تقاطع جلیلی تا سه‌راهی شورا، خیابان گمرک و خیابان کوهساری تا میدان فاطمیه اجرا می‌شود.

خبر جدید  عملکرد شهردار کرمانشاه از نگاه موافقان /شهردار کاربلد باید بماند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه از کنترل سرعت با دوربین‌های سیار سرعت‌سنج در معابر شهری در طرح ترافیکی زوج و فرد تا پایان اسفند در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: علاوه با کنترل سرعت با دوربین‌های سیار از دوربین ثابت نیز استفاده می‌شود و کنترل سرعت به‌ویژه در بزرگراه‌های سطح شهر نیز به دلیل ایجاد انگیزه برای سرعت بیش‌ازحد تشدید می‌شود.

خبر جدید  هیچ کشوری قادر به مقابله با ایران اسلامی نیست

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه