13:27:48 - دوشنبه 5 مارس 2018
اجرای طرح جوانه لبخند را می‌کاریم در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه
اجرای طرح جوانه لبخند را می‌کاریم در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه
حسین خدرویسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ضمن اعلام خبر اجرای برنامه‌های جشن نیکوکاری در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه، ابراز داشت: همه‌ساله در آستانه ایام نوروز و آغاز سال جدید، پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه هم‌زمان با سراسر کشور، پذیرای کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم به افراد کم‌بضاعت جامعه هستند. وی بابیان این

حسین خدرویسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ضمن اعلام خبر اجرای برنامه‌های جشن نیکوکاری در پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه، ابراز داشت: همه‌ساله در آستانه ایام نوروز و آغاز سال جدید، پایگاه‌های کمیته امداد کرمانشاه هم‌زمان با سراسر کشور، پذیرای کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم به افراد کم‌بضاعت جامعه هستند.

وی بابیان این مطلب که تمامی کمک‌ها و درآمدهای جشن نیکوکاری امسال پیش از سال نو میان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان توزیع می‌شود، اظهار داشت: امسال نیاز خانواده‌های تحت پوشش احصاء و شناسایی‌شده است.

خبر جدید  افتتاح ۵ طرح عمرانی در بخش حمیل

خدرویسی شعار جشن نیکوکاری امسال “جوانه لبخند را می‎کاریم” عنوان کرد و افزود: این مراسم از ۱۶ اسفند آغاز و در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند نیز ادامه دارد.

پایگاه  کمک‌های مردمی کرمانشاه در جشن نیکوکاری

۱۲۰۰ پایگاه کمک‌های مردمی کرمانشاه در جشن نیکوکاری را جمع می کنند

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال یک هزار و ۲۰۰ پایگاه کار جمع‎آوری کمک‌های مردمی را بر عهده‌دارند، گفت: کمک‌های نقدی جمع‌آوری‌شده بر اساس اولویت نیازهای خانواده‎های تحت پوشش به آن‌ها پرداخت می‎شود.

خبر جدید  معدوم سازی ۴۷۱ کیلوگرم فرآورده خام دامی ناسالم در سرپل ذهاب

وی از توزیع ۷۰ هزار قلک بین دانش‎آموزان خبر داد و افزود: جمع‎آوری این قلک‎ها آغازشده و در روز ۱۶ اسفند مراسم جشن نیکوکاری در مدارس، ۱۷ اسفند در پایگاه‎های ثابت و سیار سطح شهر و در روز ۱۸ اسفندماه نیز در مصلاهای نماز جمعه برگزار می‎شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر ۶۸ هزار ۵۰۸ خانوار معادل ۱۳ درصد خانوارهای کرمانشاهی تحت پوشش کمیته امداد هستند، اظهار کرد: بر این اساس ۱۴۴ هزار و ۵۲ نفر در استان کرمانشاه تحت حمایت کمیته امداد هستند و اقلام جمع‌آوری‌شده در پایگاه‌های کمیته امداد در جشن نیکوکاری نیز به‌سرعت در بین متقاضیان شناسایی‌شده توزیع می‌گردد.

خبر جدید  حضور نماینده فائو در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه