11:52:21 - دوشنبه 26 فوریه 2018
اجرای طرح نظارتی نوروز از ۱۵ اسفند در استان کرمانشاه
اجرای طرح نظارتی نوروز از ۱۵ اسفند در استان کرمانشاه
داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار مهر، از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز امسال از ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد. وی تصریح کرد:  تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های نظارتی استان کرمانشاه چون سنوات گذشته به

داریوش جودکی در گفتگو با خبرنگار مهر، از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز امسال از ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

وی تصریح کرد:  تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های نظارتی استان کرمانشاه چون سنوات گذشته به منظور ایجاد بستر مناسب و آرامش در سطح بازار اقدام به اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز طی پایان سال و اوایل سال آتی می کنند.

خبر جدید  راه‌های مواصلاتی مناطق‌زلزله‌زده بازگشایی شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امسال این طرح از ۱۵ اسفند ۹۶ آغاز می شود و تا ۱۵ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

وی تصریح کرد: اقدامات لازم و مقدمات اجرای این طرح فراهم شده و برنامه‌ریزی لازم نیز جهت فعالیت گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی با تعامل و همکاری دستگاه های نظارتی انجام شده است.

خبر جدید  گردوغبار امروز آسمان سرپل ذهاب را فراگرفت

جودکی گفت: این گشت ها طبق برنامه فوق در زمان اجرای طرح در ۲  نوبت صبح و عصر در سطح بازار فعالیت خواهند کرد.

این مسئول گفت: همچنین اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه طی تعطیلات نوروز در ساعات اداری و غیر اداری کشیک داشته و به مردم و مسافران نوروزی خدمات رسانی می کند.

خبر جدید  ساماندهی نقاط حاشیه ای کرمانشاه/توجه به عقب‌ماندگی اقتصادی استان

وی افزود: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ آماده دریافت شکایات مردمی است و مردم می توانند شکایات  خود را از این طریق به ما اعلام کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه