18:31:34 - دوشنبه 19 فوریه 2018
اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه با همکاری شرکت‌های ایتالیا و فرانسه
اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه با همکاری شرکت‌های ایتالیا و فرانسه
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آرش رضایی از انعقاد ۴ تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی و خارجی جهت حضور در پروژه‌های شهری کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: خوشبختانه در تالار مذاکره “سرمایه‌گذاری در حوزه شهری” که به میزبانی پردیس تهران و با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و ۱۵کشور به‌عنوان سرمایه‌گذاران خارجی برگزار شد، بعد از انجام

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، آرش رضایی از انعقاد ۴ تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی و خارجی جهت حضور در پروژه‌های شهری کرمانشاه خبر داد و ابراز داشت: خوشبختانه در تالار مذاکره “سرمایه‌گذاری در حوزه شهری” که به میزبانی پردیس تهران و با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و ۱۵کشور به‌عنوان سرمایه‌گذاران خارجی برگزار شد، بعد از انجام مذاکرات بسیار توانستیم جهت اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه، با چندین شرکت داخلی و خارجی امضای تفاهم‌نامه داشته باشیم.

خبر جدید  مدیرانی که انتخاب می‌شوند بر اساس برنامه‌ای که ارائه میدهند انتخاب می‌شوند

وی افزود: در دو روز برگزاری این برنامه مذاکرات فشرده‌ای با تعداد زیادی از شرکت‌های حاضر داشتیم و در روز پایانی چهار تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در راستای اجرای پروژه‌های شهری کرمانشاه به امضا رساندیم.

شهردار کرمانشاه

“دوسوس” فرانسه ساختمان نماد کرمانشاه را می‌سازد

شهردار کرمانشاه از انعقاد تفاهم با شرکت “دوسوس” فرانسه در خصوص طراحی و ساخت ساختمان نماد کرمانشاه و بافت فرسوده و نیز طراحی ترمینال جدید شهر در زمینی به مساحت  ۱۴ هکتار خبر داد.

خبر جدید  گردهمایی مدیران عامل اتحادیه قرآن استان‌ها برگزار می شود

“سارتوری” ایتالیا دو شهربازی سرپوشیده و روباز در محل سراب قنبر را می‌سازد

آرش رضایی افزود: همچنین تفاهم‌نامه دیگری میان شهرداری کرمانشاه با شرکت “سارتوری” ایتالیا جهت احداث دو شهربازی سرپوشیده و روباز در محل سراب قنبر به امضا رسید.

وی تصریح کرد: این شرکت هفته بعد برای انجام مذاکرات با جزییات بیشتر به کرمانشاه می‌آید. رضایی تصریح کرد: تفاهم‌نامه دیگری نیز با شرکت داخلی درزمینهٔ آموزش و مشاوره در خصوص برنامه‌های اقتصادی شهرداری به امضا رسید.

خبر جدید  جبهه‌های غرب قابل قیاس با جبهه‌های جنوب نیست

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: چهارمین تفاهم‌نامه نیز میان شهرداری کرمانشاه با یک سرمایه‌گذار داخلی در حوزه عمران شهری و ساخت‌وساز و نوسازی در بافت فرسوده به امضا رسید.

رضایی خاطرنشان کرد: هر چهار شرکت در دو هفته آینده با برنامه زمان‌بندی مشخص، جهت انجام مذاکرات بیشتر در حوزه پروژه‌های شهری کرمانشاه به استان می‌آیند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه