1:32:57 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
اجرای ۵۱ پروژه نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کرمانشاهی
اجرای ۵۱ پروژه نیروگاه خورشیدی توسط مددجویان کرمانشاهی
معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه گفت: امسال پروژه‌های نیروگاه خورشیدی در خانه ۵۱ مددجوی استان کرمانشاه اجرا شده است.

شعار سال: رشید جلیلیان امروز در همایش چرخ زندگی موسسه خیریه عترت بوتراب که در سالن الغدیر شهرستان اسلام‌آباد غرب برگزار شد، اظهار داشت: کمیته امداد استان کرمانشاه برای یک‌سوم از جمعیت بیکار تحت پوشش، طرح‌های اشتغالزایی ایحاد کرده است.

وی از تدوین برنامه‌هایی برای غلبه بر مشکل بیکاری از سوی این نهاد حمایتی خبر داد.و افزود: پروژه‌های نیروگاه خورشیدی، تولید گیاهان دارویی و طبی در قالب راهبر شغلی، کشت زعفران و صدها شغل دیگر با ظرفیت کارآفرینان منطقه، از جمله طرح‌ها اشتغال‌زای کمیته امداد استان برای مددجویان است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه بابیان اینکه امسال پروژه‌های نیروگاه خورشیدی در خانه ۵۱ مددجوی استان کرمانشاه اجرایی شده، گفت: کمیته امداد در این راستا به عنوان کارگروه نمونه (کارگروه انرژی‌های نو) معرفی شد.

به گفته جلیلیان، طی سال جاری برای اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)اسلام‌آباد غرب ۲۱ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاهافزود: با توجه به شرایط اقتصادی، برای اینکه بودجه‌‌ای که در بخش توسعه‌های روستایی به کمیته امداد اختصاص داده شده به رشد مورد انتظار برسد، باید مثل اتاق جنگ در حوزه اشتغال عمل کنیم.

جلیلیان در پایان گفت: فارغ‌التحصیلان بسیاری را در خانواده‌های مددجویان داریم که باید کارآفرین باشند، منتظر میز مدیریت نباشند و ضعف فرهنگ کار را در استان پوشش بدهند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اسلام‌آباد غرب نیز در این مراسم، اظهار داشت: خدمات عمرانی، درمانی و کمک هزینه ازدواج به مدد‌جویان پرداخت می‌شود؛ در زلزله سال گذشته، کمیته امداد این شهرستان بیش از پنج میلیارد تومان کمک‌های بلاعوض به مددجویان پرداخت کرد.

محمد بیگزاده ادامه داد: باید با کار جهادی در راستای رفع نیازهای مددجویان زیر پوشش قدم برداریم، چرا که حدود ۹۰ درصد از کمک‌های پرداختی به مددجویان به شغل مستقیم منجر شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ ۱۹ دی ۹۷، کد مطلب: ۱۳۹۷۱۰۱۹۰۰۰۶۰۴:www.farsnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  ۱۰۰۰ تعاونی راکد کرمانشاه نیازمند ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه