13:02:48 - شنبه 22 دسامبر 2018
احتمال کناره گیری قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال
احتمال کناره گیری قهرمان نیم فصل لیگ برتر هندبال
کرمانشاه – ایرنا – مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب که تیمش عنوان قهرمانی رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر باشگاه های کشور را کسب کرده است، از احتمال کناره گیری این تیم از ادامه مسابقات به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

سجاد اعظم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، با گلایه از بی توجهی های صورت گرفته به تیم زاگرس، اظهار داشت: بازیکنان ما یک نیم فصل را با کمترین بودجه و امکانات در مقایسه با سایر تیم های لیگ برتری سپری و بهترین نتایج را نیز کسب کردند.
وی ادامه داد: در این مدت بازیکنان تیم بدون کوچکترین اعتراضی در تمرینات شرکت کرده و بدون حاشیه کار خود را انجام دادند که نتیجه آن هم کسب هفت پیروزی و یک تساوی و در نهایت صدرنشینی و قهرمانی نیم فصل بود.
اعظم افزود: در ابتدای فصل خیلی از شرکت های خصوصی وعده و وعیدهای زیادی مبنی بر حمایت مالی از باشگاه را دادند و تیم ما نیز دلخوش به تحقق این وعده ها با قدرت کار خود را در مسابقات آغاز کرد اما نیمی از مسابقات نیز انجام ولی خبری از تحقق وعده ها نشد.
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب گفت: در حالی که تعطیلات نیم فصل فرا رسیده و باید بخشی از طلب و حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی را بپردازیم تا آن ها برای ادامه کار و حضور قدرتمندانه تر در مسابقات نیم فصل دوم آماده شوند به مشکل برخورد کرده ایم.
وی با بیان اینکه ادامه این وضعیت را به نفع هندبال استان نمی دانیم، افزود: تاکنون نیز با چنگ و دندان تیم خود را حفظ و اجازه نداده ایم روحیه بازیکنان تضعیف شود اما بیشتر از این توان مقاومت در برابر ناملایمتی ها و مشکلات مالی را نداریم.
اعظم خاطرنشان کرد: در حالی که بیشتر تیم های حاضر در لیگ برتر مطالبات بازیکنان خود را پرداخت کرده و مشغول جذب بازیکن جدید برای حضوری قدرتمندانه تر در رقابت های نیم فصل دوم هستند تیم زاگرس نه تنها توان خرید بازیکنان جدید را ندارد بلکه حتی در پرداخت بخشی از طلب بازیکنان خود نیز دچار مشکل شده است.
مدیرعامل باشگاه زاگرس، کل هزینه این تیم شامل قرارداد بازیکنان و کادر فنی و سایر هزینه های جاری درنظر گرفته شده برای این تیم را ۵۶۰ میلیون تومان ذکر کرد و گفت: این رقم با پولی که یکی از باشگاه های رقیب ما به یک بازیکن خارجی خود پرداخت کرده برابری می کند.
وی ادامه داد: تیم هایی مثل سپاهان اصفهان، مس کرمان و … برای حضور در لیگ برتر بیش از ۲ میلیارد تومان هزینه کرده اند اما هزینه های ما حدود یک چهارم آن هاست.
اعظم افزود: شرکت های خصوصی حتی به تاکیدهای استاندار کرمانشاه مبنی بر حمایت از تیم زاگرس نیز بی توجهی کرده و عملا حمایت های وعده داده شده را به دست فراموشی سپردند.
مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب یادآوری شد: در صورت ادامه این شرایط و عدم تغییر وضعیت، حتی احتمال دارد از حضور در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر انصراف دهیم.
وی گفت: تیم زاگرس اسلام آبادغرب از لحاظ رسانه ای نیز متاسفانه خوب تقویت نشده و به جز خبرگزاری ایرنا و یکی ۲ رسانه دیگر عملا در بایکوت خبری قرار گرفته است.
اعظم در پایان و با بیان اینکه سایت اداره کل ورزش و جوانان استان نیز که باید منبع تغذیه رویدادهای مهم ورزشی استان برای رسانه ها و مردم باشد، بارها خبرهای ورزشی سطح محلات را بر انتشار خبرهای مربوط به مسابقات زاگرس در لیگ برتر ترجیح داده است، افزود: این بی توجهی ها برای باشگاه آزاردهنده است و اگر ادامه یابد به نفع ورزش استان نخواهد بود.
در پایان مسابقات نیم فصل اول لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور، تیم زاگرس اسلام آبادغرب با ۱۵ امتیاز در صدر قرار گرفت و تیم های سپاهان اسفهان و فرازبام دهدشت نیز با ۱۴ و ۱۲ امتیاز در رده های دوم و سوم ایستادند.
مسابقات نیم فصل دوم از روز پنجشنبه ۱۳ دی آغاز می شود و تیم زاگرس اسلام آبادغرب روز جمعه چهاردهم باید از نفت و گاز گچساران تیم هشتم جدول رده بندی پذیرایی کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  کاراته کای کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه