2:43:13 - جمعه 26 آوریل 2019
اخاذی و سرقت مامور قلابی از شهروندان کرمانشاهی/ مردم مراقب باشند
اخاذی و سرقت مامور قلابی از شهروندان کرمانشاهی/ مردم مراقب باشند
ایلنا: فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری مامور قلابی در کرمانشاه خبر داد که از مردم اخاذی و سرقت می‌کرد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه از دستگیری مامور قلابی در کرمانشاه خبر داد که از مردم اخاذی و سرقت می‌کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: بهدنبال دریافت گزارشی مبنی بر اینکه شخصی با لباس یگان امداد نیروی انتظامی اقدام به اخاذی و سرقت از همشهریان میکند، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۱ مرکز با حضور در پاساژ گُل واقع در ابتدای خیابان مدرس حین گشتزنی موفق به شناسایی مامور قلابی شده و در حالیکه وی لباس نظامی(یگان امداد) را برتن داشت، دستگیر شد.

خبر جدید  ایران قهرمان رقابت‌های کشتی جام تختی شد

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: این فرد در بازجوییهای اولیه خود را ستوان یکم یگان امداد کرمانشاه معرفی کرد اما با استعلامهای صورت گرفته دروغ بودن اظهارات وی اثبات شد.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: این فرد که چارهای جز اعتراف نداشت انگیزه خود را از کارش اخاذی از مردم عنوان کرد. مامور قلابی چند روز پیش با سوءاستفاده از نام پلیس، گوشی تلفنهمراه یکی از دکهداران میدان آزادی را نیز سرقت کرده بود.

سرهنگ براری از شهروندان خواست اگر کسی بهعنوان مامور پلیس به آنها مراجعه کرد کارت شناسایی معتبر را از وی مطالبه کنند.

خبر جدید  بسته بودن محور اورامانات به سرو آباد

کشف ۷۶۷ فقره سرقت در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در ادامه از کشف ۷۶۷ فقره سرقت با تلاش ماموران پلیس در فروردین امسال خبر داد و گفت: در این مدت هفت باند سرقت متلاشی و ۴۹ سارق نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. توقیف ۴۳۵ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و انتقال آنها به پارکینگ از دیگر اقدامات صورت گرفته در فروردین امسال بوده است.

سرهنگ براری خاطرنشان کرد: در اولینماه سال، چهار طرح پاکسازی مناطق آلوده اجرا و در این راستا علاوه بر کشف بیش از ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر، ۳۴۸ خرده فروش و معتاد متجاهر نیز دستگیر و چهار واحد صنفی نیز پلمپ شد.

خبر جدید  ۲۲۰۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در زلزله استان کرمانشاه تخریب شد

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه درباره اقدامات صورت گرفته در راستای مبارزه با کالای قاچاق نیز گفت: در فروردین ۳۰ میلیارد ریال قاچاق کالا کشف و ۵۰ نفر نیز دستگیر شدند.

وی همچنین از دستگیری ۴۷ تن از اراذل و اوباش سطح شهرستان خبر داد و گفت: از آنها چند سلاح سرد نیز کشف شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه