8:43:44 - جمعه 15 دسامبر 2017
اختصاص اعتبارات لازم برای راه اندازی سیستم بیوگاز
اختصاص اعتبارات لازم برای راه اندازی سیستم بیوگاز
مدیر کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه خواستار اختصاص اعتبارات لازم به دستگاههای ذیربط از جمله سازمان همیاری شهرداریها برای راه اندازی سیستم بیوگاز و رفع بوی مشمئزکننده سایت بازیافت شد. شعار سال: مدیرکل محیط زیست و جمعی از مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی از سایت بازیافت زباله های کرمانشاه بازدید کردند. غلامحسین کاظمی مدیرکل حفاظت

مدیر کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه خواستار اختصاص اعتبارات لازم به دستگاههای ذیربط از جمله سازمان همیاری شهرداریها برای راه اندازی سیستم بیوگاز و رفع بوی مشمئزکننده سایت بازیافت شد.

شعار سالمدیرکل محیط زیست و جمعی از مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی از سایت بازیافت زباله های کرمانشاه بازدید کردند.

غلامحسین کاظمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به همراه معاون نظارت وپایش و جمعی از مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان روند کاری و مشکلات این سایت را بررسی نمودند.

خبر جدید  افزایش ۵ درصدی فروش محصولات صنایع دستی و سوغات در کرمانشاه

کاظمی بر بهسازی محیط زیست و اختصاص اعتبارات لازم به دستگاههای ذیربط از جمله سازمان همیاری شهرداریها برای راه اندازی سیستم بیوگاز و رفع بوی مشمئزکننده سایت بازیافت تاکید کرد.

در ادامه از فرآیند بازیافت، خروجی شیرابه و حوضچه های آن بازدید بعمل آمد و تسریع در رفع مشکل نیز توسط مسئولین سازمان مدیریت وبرنامه ریزی ضمن هر نوع همکاری دراین خصوص مورد تاکید قرار گرفت.

خبر جدید  نصب ۵۰ کافه نوری در کرمانشاه /سرعت ارتباط افزایش یافته است

مسئولین سایت بازیافت، همکاری بیشتری در راستای حفظ محیط زیست از سوی شهرداری، استانداری و سایر ارگان های ذیربط را خواستار شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در زمینه تاثیر برنامه های پایش و نظارتی گفت: بدیهی است با عنایت به اهمیت سنجش و اینگونه بررسی ها در طول شبانه روز در جهت کنترل منابع آلاینده، خود کنترلی صاحبان واحدهای صنعتی وخدماتی در زمینه رفع مشکلات و پیشگیری از آلودگی و تخریب محیط زیست نیز افزایش چشمگیری نسبت به گذشته داشته است.

خبر جدید  آغاز ساخت نخستین واحد‌های تخریب شده 

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲۲آذر ۹۶، کدمطلب:۴۱۷۱۷۵۸، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه