19:09:54 - شنبه 3 مارس 2018
اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای ساماندهی محل نگهداری معتادان متجاهر
اختصاص ۱۰ میلیارد ریال برای ساماندهی محل نگهداری معتادان متجاهر
به گزارش خبرنگار مهر، فضل الله رنجبر  امروز شنبه در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمانشاه، از جمع‌آوری همه معتادان متجاهر سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: این اقدام اواخر اسفند از سوی نیروی انتظامی و به دستور مقام قضایی انجام خواهد شد. رنجبر با بیان اینکه معتادان متجاهر  سه تا چهار ماه در اماکنی که

به گزارش خبرنگار مهر، فضل الله رنجبر  امروز شنبه در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمانشاه، از جمع‌آوری همه معتادان متجاهر سطح شهر خبر داد و اظهار داشت: این اقدام اواخر اسفند از سوی نیروی انتظامی و به دستور مقام قضایی انجام خواهد شد.

رنجبر با بیان اینکه معتادان متجاهر  سه تا چهار ماه در اماکنی که ظرفیت آن ها مشخص شده نگهداری می‌شوند، افزود: در حال حاضر ۱۹ کمپ در سطح استان و ۱۲ کمپ بخش خصوصی  در حوزه شهرستان کرمانشاه فعال هستند.

خبر جدید  توسعه بخش تعاون و مردمی کردن اقتصاد از سیاست‌های مهم ما است

وی با بیان اینکه ظرفیت اردوگاه چشمه سفید با اتمام عملیات عمرانی افزایش یافته است، افزود: ۱۰ میلیارد ریال برای ساماندهی محل نگهداری  معتادان اختصاص یافته که ۲ میلیارد ریال آن برای ساماندهی اردوگاه چشمه سفید و ۸ میلیارد ریال نیز برای توسعه اردوگاه ماده ۱۶ لحاظ شده است.

رنجبر بیان کرد: موضوع مداوای معتادانی که از نظر جسمی دچار بیماری‌های خاص هستند در دستور کار قرار می‌گیرد و دانشگاه علوم پزشکی از طریق مراکز ذیربط همکاری لازم را برای مداوا و نگهداری معتادان متجاهر به عمل خواهد آورد.

خبر جدید  آخرین آمار تلفات زلزله استان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه همچنین گفت: کمپ اختصاصی بانوان نیز برای پذیرش زنان معتاد با هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر و بهزیستی در خیابان سعدی کرمانشاه فعال است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه