2:01:58 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
اختصاص ۱۵ میلیارد تومان به پروژه سالن ورزشي ولایت
اختصاص ۱۵ میلیارد تومان به پروژه سالن ورزشي ولایت
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه نیمه کاره سالن شش هزارنفری ولایت کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، فرهمند سال افزون با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث این سالن ورزشی در سال ۹۱ اختصاص ۱۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه سالن ۶ هزار نفری ولایت کرمانشاهگفت: این پروژه به علت محدودیتها و مشکلات مالی چندسال از برنامه زمان بندی عقب افتاده است.
وی بابیان اینکه پروژه سالن شش هزار نفری کرمانشاه در حال حاضر ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: تاکنون حدود ۱۷ میلیارد تومان برای این پروژه اعتبار صرف شده و برای اتمام آن در شرایط فعلی به ۲۷ میلیارد تومان دیگر نیاز است.
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به این پروژه خبر داد و گفت: درصورتی که این اعتبار سریع و بصورت کامل تخصیص پیدا کند، آن را به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به عنوان مجری پروژه ابلاغ خواهیم کرد تا با انتخاب پیمانکار جدید عملیات تکمیل پروژه از سر گرفته شود.
سال افزون با بیان اینکه درحال حاضر این پروژه غیرفعال است، یادآورشد: پیمانکار قبلی سالن شش هزار نفری ولایت کرمانشاه در ماههای گذشته به دلیل نوسانات نرخ ارز و گران شدن مصالح مجبور به خاتمه قرارداد شد.
وی خاطرنشان کرد: با اختصاص اعتبار جدید به پروژه، شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی نیز قبول کرده که بخشی دیگر از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه را تامین کند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  مسابقات شنا جام بزرگداشت شهدای عملیات مرصاد کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه