11:59:45 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
اختصاص ۶۰۰۰ سهمیه مضاعف تحت پوشش برای نقاط زلزله زده کرمانشاه
اختصاص ۶۰۰۰ سهمیه مضاعف تحت پوشش برای نقاط زلزله زده کرمانشاه
حسین خدرویسی امروز در جریان بازدید از دفتر خبرگزاری مهر کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه برای زلزله زدگان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از جمله اداراتی بوده است که از روز پس از زلزله تاکنون حتی یک

حسین خدرویسی امروز در جریان بازدید از دفتر خبرگزاری مهر کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه برای زلزله زدگان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از جمله اداراتی بوده است که از روز پس از زلزله تاکنون حتی یک ساعت تعطیل نبوده و به فعالیت و خدمت رسانی مشغول است.

وی افزود: اولین پرداختی ها به زلزله زدگان بود که در مجموع ۶۱ هزار نفر در مناطق زلزله زده در همان روز اول ۳ ماه حقوق دریافت کردند.

خبر جدید  دومین سالگرد شهید مدافع حرم ‌حمزه کاظمی برگزار می شود

این مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۸۰۰ کامیون اجناس بین مددجویان مناطق زلزله زده توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: اولین ساختمان اداری هم که در مناطق زلزله زده افتتاح شد، ساختمان کمیته امداد در سرپلذهاب بوده است.

وی همچنین از بازسازی خوابگاه دانش آموزی که در جریان زلزله تخریب شده بود، خبر داد و گفت: همچنین برنامه ریزی صورت گرفته که مددجوها در مناطق زلزله زده ۳ برابر عیدی دریافت کنند.

خدرویسی با اشاره به کمک رسانی به مددجویان در حوزه تکمیل پرونده ها نیز گفت: پرونده ها توسط کمیته امداد تکمیل شده است و از طرف دیگر به بانک ها نیز برای انعقاد قرارداد کمک صورت گرفت.

خبر جدید  بازدید کارشناسان کمیسیون اصل ۹۰ از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه

وی تاکید کرد: اولین منازل تحویلی را نیز کمیته امداد تحویل مددجویان داد و علاوه بر ساخت، تجهیز واحدها نیز در دستور کار قرار گرفت.

خدرویسی همچنین از در نظر گرفتن ۶ هزار سهمیه مضاعف خانوار تحت پوشش در مناطق زلزله زده خبر داد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در ادامه از همکاری با سپاه برای ساخت و ساز امکانات مورد نیاز مددجویان از سرویس های بهداشتی گرفته تا اسطبل دامداری و … خبر داد و گفت: در مناطق زلزله زده ۲۶۰۰ خانه از خانه های مددجویان تخریب شده است.

خبر جدید  رفع مشکلات آب و برق/ ثبت ۱۶۵ پس لرزه /مصدومیت ۲۹۰ تن

وی همچنین از کسب رتبه های برتر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در کشور در حوزه اشتغالزایی خبر داد و گفت: در کل نیز کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه رتبه های برتر را کسب کرده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه