19:49:09 - دوشنبه 22 آوریل 2019
اختصاص ۱۰ روز از حقوق پرسنل دولتی استان کرمانشاه به سیل‌زدگان
اختصاص ۱۰ روز از حقوق پرسنل دولتی استان کرمانشاه به سیل‌زدگان
مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر کرمانشاه گفت: ۱۰ روز از حقوق پرسنل دولتی کل استان کرمانشاه به عنوان کمک نقدی به سیل‌زدگان اختصاص یافت.

سجاد طاهری در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه اجتماعی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درباره فعالیتهای صندوق بیمه کشاورزان و عشایرکرمانشاه برای سیلزدگان با بیان اینکه سهم بیمهافراد تحت پوشش این صندوقرا دولت پرداخت میکند، بیان کرد: افراد تحت پوشش صندوق بیمه عشایر در روستاها و مناطق سیلزده که خسارت دیدهاند، علاوه بر حقوق ماهیانه، معادل یک ماه دیگر حقوق خواهند گرفت.

خبر جدید  جشنواره ره‌آورد سرزمین نور در کرمانشاه برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه طرح دو ماه حقوق در کل کشور اجرایی خواهد شد، گفت: اولویت حقوق این ماه با شهرهایی که سیلزده است خواهد بود.

مدیر صندوق بیمه کشاورزان و عشایر کرمانشاه درباره تعداد مستمریبگیران هم اظهار کرد: در کرمانشاه ۷۱ هزار خانوار بیمه شده اصلی داریم که تحت پوشش هستند و از این تعداد ۱۸۰۰ خانوار بازنشسته هستند که حقوق دریافت میکنند.

خبر جدید  پیگیری تخصیص سهمیه ویژه به ناوگان دیزلی در کاهش بحران‌ها

طاهری درباره دیگر کمک به سیلزدگان گفت: بخشی از نیروهای انسانی این سازمان عازم شهر لرستان شدند و همچنین کمکهای غیرنقدی و ۱۰ روز از حقوق پرسنل کل استان کرمانشاه به عنوان کمک نقدی به سیلزدگان اختصاص یافت.

انتهای پیام/۴۰۴۶/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  افتتاح بخش LDR مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه