2:49:28 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
اداره راهداری نسبت به بازسازی جاده کوزران اقدام کند
اداره راهداری نسبت به بازسازی جاده کوزران اقدام کند
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کرمانشاه با تاکید براینکه وضعیت جاده کوزران به شهر کرمانشاه قابل قبول نیست، گفت: از اداره کل راهداری استان و سایر ارگان های مربوطه می خواهیم تا حد فاصل سراب نیلوفر تا پل مِرِگ را امسال ترمیم و بازسازی کنند.

به گزارش ایرنا، فضل اله رنجبر عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از بخش کوزران، از وضعیت نامناسب جاده این بخش انتقاد کرد و گفت: باید با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و راهداری در زمینه تعریض و شانه سازی جاده چاره جویی شود.
فرماندار کرمانشاه گفت: هراز گاهی شاهد تصادف های ناگوار در این مسیر هستیم و تردد از این مسیر نیازمند اصلاح و بازسازی وضعیت جاده است.
رنجبر ادامه داد: با توجه به پیگیری های بخشدار کوزران و همچنین بازدید نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، ضرورت دارد تا اداره کل راهداری اقدام اساسی در جهت بهسازی مرمت و توسعه جاده کوزران به عمل آورد.
وی اظهار داشت: ضرورت دارد به خاطر بهره مندی مردم انقلابی و شهید پرور کوزران ادارات فعال در حوزه راه اقدام های اساسی به عمل آورند.
رنجبر همچنین ضمن بازدید از وضعیت عمرانی سراب قره دانه با ابراز رضایت از وضعیت اقدام های عمرانی انجام شده در این بخش، گفت: باید با اختصاص اعتبارات بیشتر و همچنین استفاده از ظرفیت های بومی و محلی این سراب را به یک مکان گردشگری قابل توجه تبدیل کنیم.
شهرستان کرمانشاه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جا داده است.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

خبر جدید  کرمانشاه در هفته ای که گذشت (24 تا 30 آذر)


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه