1:38:06 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به شهروندان
ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به شهروندان
فرماندار گیلانغرب گفت : تبادل تجاری بین ایران و عراق در مرز سومار از ظهر امروز از سر گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکزکرمانشاه دکتر جمال فتح الهی معاون اداری مالی دانشگاه رازی گفت: این تفاهمنامه با محوریت ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به شهروندانارائه خدمات کارت اعتباری (شهروند کارت) برای کارکنان معرفی شده از جانب دانشگاه رازی که از سوی بانک اعتبارسنجی شدهاند به امضا رسید، به نحوی که دارندگان این کارت امکان خرید کالا و خدمات را بهصورت تخفیفی، اعتباری و اقساطی از پذیرندگان طرف تفاهمنامه ایرانیان و پست بانک را داشته باشند.
دکتر جمال فتح الهی افزود: امضای این تفاهمنامه زمینهای جهت فرهنگسازی برای استفاده از خدمات الکترونیک خواهد بود.
در ادامه محسن اخلاقی مدیر پست بانک استان کرمانشاه اظهار داشت: ارائه خدمات “شهروندکارت”برای اولین بار در استان کرمانشاه صورت میگیرد و در این راستا مفتخر به ارائه خدماتی شایسته به دانشگاه رازی و سایر دستگاههای اجرایی دولتی هستیم.
وی بیان کرد: شهروندکارت مانند مسترکارت و ویزاکارت است، شاید ۳۰ تا ۴۰ درصد پرداختی در اروپا و آمریکا از طریق این کارتهای اعتباری انجام میشود، پستبانک استان بهعنوان بانک عامل حوزه IT و ICT کشور که زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است، با همکاری شرکت کارت اعتباری ایرانیان که از شرکتهای موفق در این حوزه است، آماده ارائه خدمات شهروندکارت میباشد.
اخلاقی همچنین گفت: بستر لازم برای ارائه خدمات شهروندکارت فراهم میباشد و تستهای لازم نیز انجام شده و بهصورت رسمی آغاز به کار نموده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، تفاهمنامه همکاری سهجانبه میان دانشگاه رازی، پست بانک کرمانشاه و شرکت کارت اعتباری ایرانیان با هدف ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت)، روز شنبه بیستونهم دی ماه ۱۳۹۷ به امضا رسید.
این تفاهمنامه با محوریت ارائه خدمات کارت اعتباری (شهروند کارت) برای کارکنان معرفی شده از جانب دانشگاه رازی که از سوی بانک اعتبارسنجی شدهاند به امضا رسید، به نحوی که دارندگان این کارت امکان خرید کالا و خدمات را بهصورت تخفیفی، اعتباری و اقساطی از پذیرندگان طرف تفاهمنامه ایرانیان و پست بانک را داشته باشند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  افتتاح دبیرستان شهدای وزارت امورخارجه در سرپل ذهاب
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه