12:24:35 - شنبه 18 مه 2019
اردوی تیم ملی کانوپولو در کرمانشاه آغاز شد
اردوی تیم ملی کانوپولو در کرمانشاه آغاز شد
کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از آغاز سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی کانوپولوی مردان کشور به میزبانی کرمانشاه خبر داد.

پیمان ضیایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این اردو که از صبح امروز (شنبه ۲۸ اردیبهشت) آغاز شده ۱۲ ورزشکار از هفت استان کشور حضور دارند.
وی افزود: سالار محسن زاده از اردبیل، محمدعلی مولایی و شایگان خیرالهی از البرز، میلاد جعفری و رضا اسکندری از زنجان، محمدصدیق حشمتیان و امیرمحمد فتاح پور از کرمانشاه، رامین غیاثوند، محمدرضا جمشیدیان و رسول امینی از مرکزی، رضا انصاری آستانه از تهران و رضا بیگی از چهارمحال و بختیاری نفرات حاضر در اردوی کرمانشاه را تشکیل می دهند.
ضیایی تصریح کرد: اردوی ملی پوشان کانوپولوی ایران تا روز پنجشنبه ۹ خرداد و در دریاچه شهربازی کرمانشاه ادامه خواهد داشت.
رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه یادآور شد: تیم ملی قایقرانی کانوپولوی مردان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی دریاچه آزادی تهران برگزار می شود، آماده می کند.
وی یادآوری کرد: ملی پوشان کانوپولوی ایران تمرینات آماده سازی خود را در کرمانشاه زیرنظر اشکان صیادی سرمربی تیم دنبال خواهند کرد.
ضیایی در پایان از فراهم بودن امکانات لازم برای میزبانی از اردوی ملی پوشان کانوپولوی ایران خبر داد و گفت: در حدود ۲ هفته ای که میزبان ملی پوشان قایقرانی کانوپولو هستیم تلاش می کنیم تا علاوه بر میزبانی شایسته، قابلیت های رشته قایقرانی استان کرمانشاه را نیز به مسئولان فدراسیون نشان دهیم.
تیم ملی کانوپولوی مردان ایران در مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که تابستان سال گذشته برگزار شد، مقام چهارم را کسب کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  با فساد اقتصادی؛ سیاسی برخورد نکنیم


منبع :: اردوی تیم ملی کانوپولو در کرمانشاه آغاز شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه