16:13:19 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود
ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود
گروه معارف- امام جمعه کنگاور گفت: کسی که شعائر و نشانه‌های خداوند را تعظیم کند نشانه تقوای اوست و ارزش حقیقی انسان با طهارت دل او سنجیده می‌شود. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، جلسه برنامه‌ریزی ایام شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر امام جمعه شهرستان کنگاور باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، نماینده

گروه معارف- امام جمعه کنگاور گفت: کسی که شعائر و نشانه‌های خداوند را تعظیم کند نشانه تقوای اوست و ارزش حقیقی انسان با طهارت دل او سنجیده می‌شود.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، جلسه برنامه‌ریزی ایام شهادت حضرت زهرا(س) در دفتر امام جمعه شهرستان کنگاور باحضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، نماینده حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج)، هیئت امنای چند مسجد و مداحان اهل‌بیت(ع) این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه حجت‌الاسلام لروند، امام جمعه شهرستان کنگاور برپایی مجالس عزاداری حضرت زهرا(س) را تکلیف الهی، شرعی و عقلی دانست و گفت: کسی که شعائر و نشانه‌های خداوند را تعظیم کند نشانه تقوا و پاکی اوست و ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود، در این مسیر وجود ائمه(ع) از نشانه‌های بی‌بدیل خداوند و شعائر حقیقی الهی هستند که باید به صحیح‌ترین وجه بزرگ داشته شوند.

خبر جدید  استان کرمانشاه از بامداد جمعه دو زلزله بزرگتر از ۴ ریشتر را تجربه کرد

ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود
وی افزود: ائمه معصومین(ع) شناسنامه هویت و هستی ما هستند و این ابراز اراد‌ت‌ها و برگزاری مجالس به سبب توفیقی است که نصیب ما می‌شود.
امام جمعه کنگاور تصریح کرد: بزرگداشت ایام فاطمیه از مصادیق شعائر الهی است.
حجت‌الاسلام لروند اظهار کرد: زنده نگه داشتن فاطمیه در حقیقت استوار نگه داشتن ستون ولایت به‌عنوان اصل اساسی اسلام است.

خبر جدید  تعدادی در تجمعات دیروز بازداشت شدند/ این‌ها دنبال مطالبات نیستند

ارزش حقیقی انسان با طهارت دل سنجیده می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه