22:14:32 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
ازدستاورد های مهم انقلاب استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان است
ازدستاورد های مهم انقلاب استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان است
فرمانده سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه گفت: ازدستاورد های مهم انقلاب استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان است. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه در خصوص آثار انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان ازدستاوردهای مهم انقلاب است. خبر جدید  برگزاری مسابقه طناب

فرمانده سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه گفت: ازدستاورد های مهم انقلاب استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه در خصوص آثار انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: استقلال سیاسی وعدم وابستگی به قدرت های جهان ازدستاوردهای مهم انقلاب است.

خبر جدید  برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی جام شهدا در اسلام آبادغرب

 

سرهنگ هزار خانی در ادامه با توجه به مشکلات اقتصادی درکشور،گفت: راه علاج و رسیدن به استقلال اقتصادی رسیدن به خود کفایی در همه زمینه ها وبه بیان دیگر اقتصاد مقاومتی برشمردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان شخصیت امام راحل را یک الگوی برجسته در جهان اسلام دانست که تحت تاثیر هیچ شخص و جریانی نبوده و بعد از ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با هدایت و تدابیر حکیمانه خود این انقلاب را در پیچ های حساس و تاریخی حفظ نموده است.

خبر جدید  برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه (س) در هرسین

 

وی در ادامه شهدا را الگو های این انقلاب دانست وگفت: شهدا برای حفظ این انقلاب از جان خود گذشتند و ما با الگو گرفتن از آنها باید راه آنان را ادامه داده واز آرمان های انقلاب دفاع کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه