14:16:19 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
استاندار: فقر مطالبه‌گری در کرمانشاه داریم
استاندار: فقر مطالبه‌گری در کرمانشاه داریم
استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکلات بسیار استان، گفت: متاسفانه در استان فقر مطالبه گری داریم. به گزارش خبرنگار ایسنا، هوشنگ بازوند در آیین بازگشایی تونل فاز اول پروژه قطار شهری کرمانشاه که امروز (۱۸ بهمن ماه) برگزار شد با اشاره به مشکلات و چالش‌های بسیار در شهر کرمانشاه، گفت: شهر کرمانشاه به اندازه یک

استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکلات بسیار استان، گفت: متاسفانه در استان فقر مطالبه گری داریم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، هوشنگ بازوند در آیین بازگشایی تونل فاز اول پروژه قطار شهری کرمانشاه که امروز (۱۸ بهمن ماه) برگزار شد با اشاره به مشکلات و چالش‌های بسیار در شهر کرمانشاه، گفت: شهر کرمانشاه به اندازه یک استان کار دارد و مسئولیت اداره آن دشوار است.

خبر جدید  ناجا هوشمندانه ناآرامی های اخیر را کنترل کرد

وی با اشاره به فقر مطالبه گری در استان، گفت: برای رفع مشکلات استان و شهر کرمانشاه باید بتوانیم مشکلات خود را به گوش مدیران کشوری برسانیم.

وی افزود: تا حد زیادی در این زمینه تلاش کرده ایم و بارها مشکلات استان را برای رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه مطرح کرده ام.

خبر جدید  تجلیل از ۲۱ ورزشکاران جانباز مدال‌آور کرمانشاهی

استاندار کرمانشاه در ادامه از تصویب ۲۸۴۹ میلیارد تومان اعتبار برای مناطق زلزله استان در مرحله دوم تخصیص اعتبارات خبر داد و گفت: تصویب این رقم برای استان نشان از حساس شدن مدیران کشوری نسبت به مشکلات مردم استان دارد.

وی به مشکلات اقتصادی استان نیز اشاره کرد و افزود: پروژه هایی در استان باید اجرایی شده و پیگیری شوند که در رونق اقتصاد استان نقش داشته باشند.

خبر جدید  استقبال گردشگران نوروزی از تنها موزه پارینه سنگی خاورمیانه در کرمانشاه

بازوند با بیان اینکه قطار شهری کرمانشاه را نباید پروژه‌ای شهری محسوب کرد، گفت: اهمیت این پروژه بسیار بالاست و همه مدیران استان باید در حد توان به پیشبرد این پروژه کمک کنند.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه