12:54:30 - دوشنبه 22 آوریل 2019
استان کرمانشاه‌ سفیدپوش می‌شود
استان کرمانشاه‌ سفیدپوش می‌شود
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه از ورود سامانه بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: بارش‌ها علاوه بر ارتفاعات و گردنه‌های مرتفع در برخی نواحی معتدل نیز به شکل برف است.

محمد خسروی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه سامانه بارشی امروز و فرداجو منطقه را تحت تاثیر قرار میدهداظهار داشت: براساس بررسی نقشههای هواشناسی این سامانه ناپایدار با کاهش دمای هوای در منطقه همراه است.

وی با بیان اینکه بارش و برف باران سبب کاهش محسوس دمای هوا در استان کرمانشاه میشود، عنوان کرد: امروز و فردا سهشنبه در بعضی ساعات بارندگی همراه با وزش باد نسبتاً شدید و رعد و برق در سطح استان کرمانشاه پیشبینی میشود.

خبر جدید  ۱۳ کتابخانه‌ عمومی استان کرمانشاه میزبان طرح «کتابخانه‌گردی» است

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه شرایط ناپایدار در نیمه شمالی استان نمود بیشتری دارد، بیان کرد: با توجه به ماهیت رگباری بارشها در این فصلدر برخی نقاط آبگرفتکی معابر عمومی و احتمالاً رگبار تگرگ دور از انتظار نیست.

خسروی با بیان اینکه در برخی از نواحی سردسیر استان کرمانشاه برف نیز مشاهده میگردد، خاطرنشان کرد: بارش باران علاوه بر ارتفاعات و گردنههای مرتفع ممکن است در برخی نواحی موقتا به شکل برف نیز مشاهده شود.

خبر جدید  آمادگی هتل‌های قصرشیرین ‌برای ارائه خدمات اقامتی به زائران اربعین‌

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه