14:41:26 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
استقرار ۴۰ کانکس پلیس در محل اقامت مسافران نوروزی کرمانشاه
استقرار ۴۰ کانکس پلیس در محل اقامت مسافران نوروزی کرمانشاه
کرمانشاه_معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از افزایش گشت‌های پلیس در ایام نوروز خبر داد و گفت: ۴۰ کانکس پلیس در محل اقامت مسافران و اماکن گردشگری استان مستقر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ رضا امانی با اشاره به تدابیر پلیس کرمانشاه برای نوروز ۹۸ اظهار داشت: افزایش گشت از ۲۹۴ مورد در روز به ۴۱۴ مورد یکی از برنامه های پیش بینی شده برای این ایام است.

وی با بیان اینکه پلیس با همه توان همانند سال‌های اخیر برای تامین امنیت مسافران نوروزی تلاش می کند، افزود: یکی دیگر از اقدامات مهم دیگر در ایام نوروز استقرار ۴۰ کانکس پلیس در کنار محل اقامت مسافران و اماکن گردشگری است.

خبر جدید  استقبال از مسافران نوروزی کرمانشاه

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: به منظور تامین امنیت هرچه بهتر مسافران نوروزی، طرح نوروزی پلیس از ۲۵ اسفند تا ۱۴ فروردین سال آینده به اجرا درمی آید.

وی تهیه طرح ترافیکی، فعال کردن قرارگاه استانی امام علی(ع)، نظارت مستمر بر فعالیت هتل ها و مهمانپذیرها، تجمیع مرکز ۱۱۰ پلیس و استقرار واحدهای گشتی و کانکس های راهنمایی پلیس در ورودی شهرها را از دیگر اقدامات پیش بینی شده عنوان کرد.

خبر جدید  دستگاه قضائی حامی برنامه‌های پلیس است

امانی ادامه داد: نوسازی علائم رانندگی، اجرای مقررات ترافیکی، نظارت بر کار اسباب کشی منزل و سرکشی از نقاط خلوت دیگر کارهایی است که برای نوروز ۹۸ پیش بینی شده است.

معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در خصوص فعالیت خانه های مسافر نیز از طریق اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس و همکاری اداره کل میراث فرهنگی موضوع را بررسی و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

کد خبر ۴۵۲۱۵۸۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  3 کشته بر اثر سانحه رانندگی در محور کرمانشاه به کامیاران
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه