15:53:36 - جمعه 11 دسامبر 2020
استقرار ۷۰۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی کرمانشاه
استقرار ۷۰۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی کرمانشاه
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه گفت: ۷۰۰نفر راهدار به صورت آماده باش در محور‌های مواصلاتی استان مستقر هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۷۰۰نفر راهدار به صورت آماده باش در محور‌های مواصلاتی استان مستقر هستندو ۴۴ راهدار خانه نیز در آمادگی کامل هستند.

او افزود: تیم‌های خدمات رسان در طرح زمستانی با هدف تسهیل عبور و مرور و کاهش تلفات جاده‌ای در ایام زمستان در سطح محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

خبر جدید  هدف گذاری افزایش بیش از ۲۰۰ هزار تنی تولیدات دامی استان کرمانشاه

کرمی آغاز فعالیت نیرو‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را همزمان با اولین بارندگی اعلام کرد و تصریح کرد: به این منظور کلیه تجهیزات جانمایی شده است، اما آنچه همیشه در راه‌ها مشکل ساز بوده است کمبود اکیپ‌های راهداری است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه گفت: با اقدامات ایمنی صورت گرفته از جمله نصب تابلو‌های اخطاری، انتظامی، تعمیر، نو کوبی گاردریل ها، نصب نیوجرسی و ایمن سازی حاشیه جاده‌ها شاهد کاهش سوانح در استان هستیم.

خبر جدید  بازداشت برگزار کنندگان مراسم ختم در کنگاور

او افزود: ۶۶ نقطه حادثه خیز با اولویت بالا داریم که از ابتدای سال جاری ۲۴نقطه پرتصادف را با اصلاح هندسی، ایمن سازی و آشکار نمایی توانسته ایم رفع کنیم ویکی از مشکلات ما در این زمینه سرقت علائم هشداری می‌باشد.

انتهای پیام/س

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه